Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő ha a babám 9 hós...

Mi a teendő ha a babám 9 hós múlt és úgy tűnik nem akar már szopizni? 1-2 napja nem fogadja el a cicit.

Figyelt kérdés
Kell-e fejni, hátha megmarad a tej,vagy magától elapad, kell-e valamilyen gyógyszer?

2013. okt. 7. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Elapad magátol.
2013. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, te mit szeretnél:). Ha elválasztanád, akkor "használd ki" az alkalmat, hagyd elapadni, ha nagyonb feszül, akkor éppen annyit fejj, amitől megkönnyebbülsz.

Ha nem bánnád, hogy szopik még, akkor jó tudni, hogy ilyen korban még általában "csak" szopási sztrájkról van szó. Erről és az átvészelési tippekről itt olvashatsz:): [link]

2013. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én szoptatnám még napi két alkalommal. bízom benne hogy ez csak átmeneti állapot.
2013. okt. 7. 22:09
 4/10 A kérdező kommentje:
viszont a babám már darabos kajákat kap és van is rá igénye.
2013. okt. 7. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
A napi kettőt szerintem úgy tudod megtartani, hoyg reggel és este:). Már és még "kómásan", félálomban el szokták fogadni a sztrájkoló babák is a mellet. Vagy a nappali alvások előtt/után.
2013. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom, hátha.
2013. okt. 7. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
En leszek a legboldogabb, ha 9 honaposan elvalasztja magat, szerintem az a legidealisabb idopont.
2013. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9 honapos volt a Kisfiam amikor egyik naprol a masikra abbahagyta a szopizast. Olyan csalodott voltam, de nem kellett neki tobbe. Szepen elapadt a tejem, semmi gond nem volt.
2013. okt. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos volt a lányom, mikor már nem kérte a cicit. Én nagyon csalódott voltam, mert szerettem volna, ha még egy kicsit szopizik, de akármit csináltam, nem kérte.
2013. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hajnalban meg tudtam szopiztatni, de most megint sztrájkol. szeretném legalább 1 éves koráig szoptatni.
2013. okt. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!