Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az üveges bébiétel...

Szerintetek az üveges bébiételekben található gyümölcs és zöldség ugyanolyan teljesértékű mint a télen vásárolt üzleti "friss"gyümölcs? Olyan nyeszlettek vannak az üzletben, nem tudom mit adjak neki télen.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hàt biztos nem egyértékü.A bébiételben nincs friss gyümölcs,vagyis frissböl àllitottàk elö,de nem ma.

Én ettöl függetlenül veszek üvegeset,de inkàbb husosat,zöldségeset.Almàt,barackot,szölöt satöbbi mindig frissen veszem,ezeket nem kell fözögetni,2 perc alatt kész van.Föleg most banàn szezonja van,meg almàé.

2009. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom,de babánt én még nem nagyon akarok adni neki(5hónapos),almát azt kap sokat,de a barackok,szilvák elég érdekesek az üzletekben és nagyon "műk"
2009. nov. 10. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudom, főleg, hogy ha belegondolunk a banánt is még zölden szedik le és útközben érik be. Én sem tudom, hogy jobb-e. Bár pont ma főztem sárgarépát meg almát csináltam. Én ha találok jobbat, akkor abból veszek sokat, megcsinálom és lefagyasztom. Bár ezt se tdom, hogy jó e így?
2009. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol vásárolsz, de szerintem sok helyen van szép gyümölcs.

Amúgy én banánt az elsők között adtam, és a 4 hós kortól adható bébiételekben is van banán.

Viszont pár napja néztam a kisköyvben a táblázatot és ott 1 év után írja a banánt.

2009. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam már,hogy mi a jobb.

Üveges étel vagy téli gyümölcs ami tele van mindennel.


Aztán arra jutottam,télen jobb a gyorsfagyasztott,mert azt egyből fagyasztják szedés után,nem veszt annyi vitamint és nem a téli műzöldség.Ja és tisztítani se kell csak kiolvasztani,párolni/főzni turmix és kész.

Amúgy én a bio cuccokban sem bízok,marketing az egész.Csak a saját kertben termett zöldség/gyümi a tuti bio.De lehet vitatkozni ezen is mert a föld mindenhol szennyezett,tehát igazi bio nincs is már...:( a föld se olyan mint 50éve. :( de ez más kérdés.

2009. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.Az van hogy ami nem nyeszlett hanem szép,az meg teljesen mű,sem ize,sem leve,nagyon látszik rajta hogy csak valami kényszerérlelés eredménye.
2009. nov. 11. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!