Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám kúszását meg kellene...

Kisbabám kúszását meg kellene mutatni egy Dévényesnek?

Figyelt kérdés
A kislányom 8 hónapos,olyan gyorsan kúszik mint a villám,de nem régen mikor itt volt a védönöm mondta h nem mindig hajlitja be a jobb lábát mikor halad.Azt mondta lehet csak rosszul tanulta meg a dolgot és tornáztassam hogy hátha belejön.El is kezdtem ez volt két hete,viszont még most se mindig hajlitja be a lábikót kuszi közben.Eddig minden rendben volt,már ülni is tud magától és olykor pár lépést már mászik is.Mindenképpen elvinném tornára(biztos ami biztos) csak arra lennék kiváncsi h másnak is volt e ilyen,és ha igen mit mondtak rá vagy mit kellet csinálni a picivel??
2013. okt. 11. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél volt ilyen. Nem Dévényre vitték, úgy emlékszem, gyógytornász (vagy ilyesmi) nézett rá, pár perc alatt megtanította mászni, ennyi volt. Azóta már áll, lépeget, nemrég múlt egy éves, nem tudom, hosszú távon lesz-e hatása a kúszás féloldalasságának.
2013. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ha tornaztatni szeretned es olyan ugyes, mint ahogy irtad, TSMT - re vidd:-) en is csinaltam a most masfel evesemmel es most kezdem az egy honaposommal:-)
2013. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!