Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjszopis babám ujjacskaja...

Ujjszopis babám ujjacskaja holyagos, miről? SOS!

Figyelt kérdés

Pár napja holyhagos, barna sárgás foltos és piros néhol. Bapanthent ajánlottak, azt nem baj, ha lenyalja, de ezt csak akkor tudom megtenni, ha alszik és már nem cumizik.

Tapasztalatok, h mi lehet ez? Nem szeretném, h fájjon Neki és ne tudja cumizni, mert ez annyira megnyugtatja. :-)


2013. okt. 12. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínű az újjszopástól olyan neki,cumit nem fogadja el?
2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, játéknek látja csak. De nem is szeretném ha rászokna. Jó ez, hogy mindig kéznél van, nem hagyjuk itthon és ha játszik, nem lóg a szájában, csak ha álmos.
2013. okt. 12. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig jobb a cumi, mint az ujjszopás. A cumit legalább eltudod majd venni, az ujját meg nem.

Egyébként valószínű az ujjszopástól ilyen neki. Lehet párszor még lesz is.

2013. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok!az én sógornőm 9 éves koráig szopta az ujját mert azt "nem tudták elvenni tőle".én a helyedben ezen változtatnék,de hát te tudod!!
2013. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elvenni amúgy sem jó, az nagy törés Neki, max fokozatosan leszoktatni.

Én a cumit látom nehezebb esetnek, az akkor is lóg a szájában, ha játszik pl, vagy jön megy.

Ő csak ha álmos, vagy mesézik pl.


Azt mondja a gyerekorvos, hogy tévhit, h a fogai rosszak lesznek és ez egy ellazító dolog, nem káros. Mi felnőttek az olvasással, meleg fürdővel a gyerekek a cumizással lazulnak el. Idővel úgyis leszokik róla, de a kérdés nem ez, hanem, hogy mi lehet ez és hogy lehetne kezelni. :)

2013. okt. 13. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:
most írtuk le neked hogy mi ez!!!!mit akarsz még?hogy majd valaki mást mond???fogadd el hogy ez az ujjszopástól van!
2013. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

16 hónapig miért nem volt?????????

És más gyerekeknél, akik évekig szopizzák, miért nem volt??? TUti, hogy nem CSAK attól van!!

2013. okt. 13. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, jó! Ha nem attól, akkor adjál tippet, mitől lehet? Gondolom, képfelszögelés közben nem ütött az ujjacskájára kalapáccsal.
2013. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki ekcéma,de nem komoly és nem az ujj szopitól van!!! Kapott nyugtatós játszós cumit és valamelyest kárpótolja... :)
2013. okt. 17. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!