Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkáju etetőszéket...

Milyen márkáju etetőszéket használtok? Vkinek tapasztalata a Caretero Magnus etetőszékkel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Peg Perego etetőszékünk van.
2013. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Touragoo etetőszékünk van.
2013. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg vagy vele elégedve? Mire figyeljek a szék vásárlásánál?
2013. okt. 12. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, amit székre kell tenni, így nem foglal külön helyet. Dönthető, tálcás, könnyű takarítani. Ha megyünk nagyszülőkhöz, akkor simán magunkkal visszük. Nagyon bevált. Kettőt kellett vennünk, mert a nagytesó (3 éves) "lenyúlta". De így legalább feléri rendesen az asztalt és nyugodtan eszik, mégis felnőtt széken ül:-)
2013. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Ikeás van.Nagyon szeret benne ülni.Könnyű tisztítani bármikor a csap alá teszem.Nem bújik meg sehol az étel, piszok maradék.Szeretem a jó dolgokat,én is nézegettem a gyönyörű szivacsos stb etetőszékeket aztán arra jutottam hogy a legegyszerűbbet veszem.Lábai kiszedhetők könnyen összecsomagolható.
2013. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bloom fresco van, nagyon szeretjük.
2013. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fischerpriceos volt. Imadtam. Biztonsagos. Stabil. Biztonsagiövet soha nem kotottem be es annak ellenere hogy igazi szabadulomuvesz igy sem tudott kimaszni belole. Nagyon sokszor csak ugy uldogelt benne..rajzolt,vagy onnan nezett meset..7 fokban allithato az ules magassag. Kicsi lakasba nem javasolnam. A hatso "labain" lefekezhet kerekek vannak igy annak ellenere hogy nem konnyu darab konnyen mozgathato. Ules 3 fokban dontheto. Sokszor el is aludt benne..a legjobban azt szerettem benne hogu kenyelmes es extra biztonsagos.
2013. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi az általad említett Caretero etetőszéket használjuk. Mivel dönthető az ülés, így ülni még nem tudó babák is használhatják. Ez nálunk fontos szempont volt. Aztán jó dolog a duplatálca, a biztonsági öv, a gurulós kerék, állítható labtarto, állítható magasság.

Azt is szeretem benne, h könnyen tisztithato.

Ár-érték arányban ez a szék volt a befutó, nem bántam meg.

2013. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, kaptuk. Egyszerű, de célnak megfelel, szeretem. Kislányom is szívesen elüldögél benne.

2013. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi fabol keszult etetoszeket hasznalunk
2013. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!