Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem nem szeretne 3. gyereke...

Férjem nem szeretne 3. gyereket, én igen. Volt valaki hasonló helyzetben? Milyen észérvekkel lenne esélyem meggyőzni?

Figyelt kérdés

2 és 5 évesek a kicsik, háttér meglenne hozzá (ház, anyagiak, nagyszülői segítség). Én 35 vagyok, így nincs sok időnk meggondolni...

Már fel sem hozom a témát, nagyon elzárkózik. Pedig imádja őket, mindent megcsinál körülöttük, ha úgy adódik, etet, altat, pelenkáz is:)

Azt mondja, ha "besikerülne", megtartanánk, de direktben nem szeretne próbálkozni már. Megszakítás, óvszer, naptármódszer, pharmatex a védekezés, szóval valamennyi esély van a véletlenre, de nem fogok a bizalmával visszaélni.



2013. okt. 13. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szia Én 31 éves vagyok a párom 32 a kisfiam 5 a lánykánk 15 hónapos majd meghalok még egy babáért, de nekem sem nagyon akarja a párom azt mondja majd meglátjuk mi lesz nos lakás ok, segítség semmi ,anyagi nem sok ,de nem érdekelne mert ha 4 van kaja az 5 is lenne ,és igencsak sok támogatást kapnánk már 3 gyerkőc után ,szóval sajna tanácsot ötletet nem tudok adni de szerintem majd az idő megoldja ebben bízom én!!!
2013. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
2 kicsi gyereked van, próbáld meg velük beérni. Ha egyszer nem akar gyereket, nem szabad ráeröltetni, lehet, hogy a 3.-tól besokalna.
2013. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Téged milyen észérvekkel tudna meggyőzni, hogy ne akarj harmadikat?


Hagyd a témát úgy fél évig, aztán újra hozd fel. De ha továbbra is határozottan elzárkózik, akkor ne próbáld győzködni.

Annak nincs értelme, hogy megunja a nyaggatást, belemegy majd lelép és nevelhetsz egyedül 3 gyereket.

2013. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meg kellene győzni, rossz vége lehet. Inkább éljetek boldogan kt gyerekkel és a férjeddel, mint 3 gyerekkel, de a férjed nélkül.
2013. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eröltetni én sem akarom... A hosszabb kivárás, majd ujra felhozás megvolt, semmi változás:( próbálom elengedni a dolgot és örülni annak, ami van. :)
2013. okt. 13. 14:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam, hogy ket kisfiam van, es gyerekkoromtol ugy kepzeltem, lesz egy lanyom is. Nekem nehez gyerekkorom volt es az anyammal sem volt soha normlalis anya-lanya kapcsolatom, es mindig ugy gondoltam, majd a sajat lanyommal, a masik oldalrol, ezt is atelhetem majd. De imadom persze a kisfiaimat es tudom hogy a 3. sem biztosan lenne lany. De egy pici fiut is imadnek 3.-nak:)
2013. okt. 13. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ezzel én is így vagyok! :)


Van egy közel 4,5 éves kislányom, és egy 11 hónapos kisfiam :)


Szeretnék én is nagyon egy 3. babát viszont még nem most :) majd jópár év mulva :) Párom egyenlőre teljesen elzárkózik előle! Nem is emlitem meg ha nem kerül szóba, de jópár év mulva igen majd, hátha.


Szerintem is hagyni kell idővel vagy változnak vagy nem. A sors eldönti kinek hány gyereke lesz!


De így is nagyon örülök és örüljünk annak amit az élet adott nekünk. :) Vannak akiknek sajnos ez nem adatik meg!


Szép vasárnapot lányok! :)

2013. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyok egyedül ezzel:) úgy tűnik mi nők általában jobban "kódolva vagyunk" a gyerekvállalásra. Reménykedem, 40 éves koromig még hátha meggondolja magát, utána már én sem vállalnám be.

Nem mondom neki többet, majd csak ha ő hozza elő a témát (ha lesz ilyen...)

2013. okt. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!