Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem egyforma a két oldalon a...

Nem egyforma a két oldalon a babám csipője-volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

egyenlőre a dupla pelust javasolta a dokinéni-mikor várható javulás?

2hónapos a picur


2013. szept. 23. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
5%-os eltérés volt az egyik lányomnál, nekünk az egyel nagyobb pelenkaméretet javasolta a doki, 15 hónaposan ez már rendben volt.
2013. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi mossuk a pelust,az jó nagy csomagot képez a fenekén,jól helyre is rázódott a csípője. meg hordoztam is az első időkben sokat kendőben. én ezeket javaslom. jah,meg tornáztasd is sokat,a szeleknek is jó,nem csak a csípőjének! nekünk a 3 hós csípőszűrésen már semmi nem látszott a ferdeségből.
2013. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen doktornéni javasolta ezt?

Ortopéd orvos?

Ha egy gyereknél csak a gyanuja is merül fel a csípöficamnak akkor rögtön az rovosnak kötelessége tovább küldeni ortopédiára ahol az orvos megnézi mégegyszer és eldönti, hogy mi is az.



Barátnöméknél volt, hogy a szülök és gyerekorvos is látta, hogy nem egyforma, de az Uh pedig jó volt. A gyerekorvos rögtön elküldte gyerekortopédiára. Ahol az ortopédus is látta a külömbséget, de ö sem talált semmit. Csináltak röngent is, az sem mutatott ki semmit. A gyerek aztán most már 1,5 éves és nincsen semmi baja. De a sima gyerekorvos tovább küldte. Ja és mivel semmi baja nem volt semmit nem kellett cisnálnia.

2013. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, természetesen nálunk is az ortopéd doki vizsgálta! A gyerekorvos nem ért ehhez (kivéve ha ortopéd szakiránya is van)
2013. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 6 hetesen voltunk az ortopédián /itt kivétel nélkül mindenkit küldenek/ ránézésre nem volt semmi baja, de az uh 1%-os eltérést mutatott. 1 hónapig itthon tornáztattuk itthon és hordtuk a terpeszpelenkát, rendbe is jött. A háziorvos ad beutalót a gyermek ortopédiára.
2013. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk terpeszpelust kellett hordania a picinek 1 hónapig asszem. Ez gyógyászati boltokban kapható a pici súlyának megfelelőt kell választani, rendbe is hozta. A szívem szakadt meg miatta, éjjel-nappal rajta volt, de a doki szerint engem jobban zavart, mint a lányom.
2013. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még régen-a nagyfiamnál minket is küldtek-de azt mondta most ez a másik orvos,hogy ezt már ő végzi-csodálkoztam is.utána nézek,köszönöm,de gondolom beutaló kell az ortopédiára is.
2013. szept. 24. 07:31
 8/9 A kérdező kommentje:
azt szeretném még kérdezni,hogy a kenguru is jó-vagy csak a hordozókendő?
2013. szept. 24. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:

A kenguru nem jó, abban lógnak a lábai!

Olyan hordozóeszköz kell, ahol térdtől térdig van az alátámasztás. A kendő nagyon jó, de jó lehet a mei tai is.

2013. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!