Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az összes 2009-es modell FP...

Az összes 2009-es modell FP Tanuló Kutya hibás? Hol lehet kapni olyat, ami jól működik?

Figyelt kérdés
12 hónapos babának lesz karácsonyra. Ennek van piros, villogó szive, újan már csak ezt lehet kapni. Néztem Tescoban, Auchanban, pár játékboltban. Nem énekli végig az énekeket, csak félig. Eddig mind ilyen volt. Egyet sikerült megvennem, itthon vettem észre a hibát, visszavittem, szó nélkül adták vissza a pénzt, biztos nem én voltam az első. Nagyon szeretnék ilyet venni, csak jó lenne akciósan.
2009. nov. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj, nem hibás!

Van benne egy kis fehér műanyag, húzóka, amit ki kell húzni, és végigénekel mindent!

Csak ki kell csomagolni!


De szerintem látszik úgy is, ha nem csomagolod ki, alul van a kutyus lába között, azt a kis vékony csíkot kell leszedni, és máris kész!


Visszavitted?

Pedig valószínűleg teljesen jól működött.

Csak gondolom elem-kímélés miatt van ez néhány FP játékon.

2009. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, nem én voltam az első aki visszavitte. A vevőszolgálaton már ismerték a problémát, kicsomagolni nem mertem, nehogy elveszítse a garanciát. De ezt a játékboltban sem tudták, ők sem értették, miért nem énekel. Akkor megint megveszem.
2009. nov. 10. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként keress rá itt a Fisher Price játékokra (leginkább a tanulókutyusra), sok ilyen kérdés volt, onnan tudom, hogy mi is vettünk ajándékba kutyust, és beparáztam, hogy rossz!

De nem!

:-)

2009. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk! Nem rossz, csak teljesen ki kell húzni belőle a fehér műanyag szalagot...
2009. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így jártam, mint Te. A férjem majd leharapta a fejem, hogy nem vagyok normális, ennyi pénzért ilyen vackot vettem. Nagyon bántott engem is, mire rájöttem, hogy ki kell húzni belőle az elemnél azt a fehér műanyag zsinórt.

Egyébként ráírhatnák,hogy ki kell húzni a zsinórt mielőtt szívbajt kapunk, és visszavisszük a boltba!

A fiam már 18 hós, de még mindig imádja ezt a kutyát.

2009. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én már visszavittem. Vissza is vették, mert a vevőszolgálatos sem tudta, hogy miért nem énekel. A játékboltos sem tudta. Túlságosan piszkálni nem mertem, nehogy ne vegyék vissza. Tényleg nincs sehová ráírva, hogy takarékos módra van kapcsolva és hogyan fog rendesen működni. Mindenkinek köszi a válaszokat.
2009. nov. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!