Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove 5-ös pelust használók...

Babylove 5-ös pelust használók tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Babylove pelust használok a kislányomnak, most váltottunk erre a fajtára. 11,8 kg a kicsi, 4+-os pelust használok most neki, de olyan mintha vágná a lábát (husis lába van egyébként), meg a pisi is kifolyott most délelőtt pl. Nem tudom mekkora az 5-ös méret, nem túl nagy még neki mert 12 kg-tól az van ráírva. Tudnátok tanácsot adni?
2013. okt. 14. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

mi is babylove-ot használunk, de csak IV-est, viszont a súly szerint III-ast kellene. szerintem a pufi babáknál másképp van, a duci babinknál pl. úgy vettem észre, a babylove-os pelusnál OTT KELL VÁLTANI, AHOL AZ EGYEL NAGYOBB MÉRET KILÓJA KEZDŐDIK!

(pl. 4-9 a III-as, de 7-18 a IV-es, 7 kilónál már nem jó a III-as)

vegyél egy VI-ost, úgyis a későbbiekben kell majd :) vagy próbálj ki más márkát, Baby Beauty-s (Müller), Mylove (Aldi), Tesco-s pelus, Libero - ezekkel én viszonylag meg vagyok elégedve.

bár még V-ös pelusnál nem járunk :)

2013. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!