Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerul most a babylove...

Mennyibe kerul most a babylove pelenka?

Figyelt kérdés
Még nem vettem ilyet sosem de ki szeretném próbálni. 10 kg-os husis kislányra 4-es vagy 5-ös méret lenne a jobb? A legnagyobb kiszerelés hány db-os? Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 8. 18:35
 1/7 gabszem ***** válasza:
szerintem a 4+ -osat próbáld , nagyon jó pelus, sok pisit elbír, nekünk pl. éjszakára csak az vált be a többi mind átázott. 2290 Ft egy csomag, mondjuk én 5-öst veszek már abban 36 db van. Lehet, hogy nektek még a 4-es is jó lesz.
2013. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 4+os 9 kg-tól van, a héten vettünk belőle dobozosat (2 csomag) akció, kupon nélkül. 76 db 4599 ft.
2013. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Én is pont egyik nap néztem, és olyan 60 Ft/db körül van.

Jó pelus, bár én kicsit drágállottam más saját márkásokhoz képest, úgyhogy végül Liberót vettem.

2013. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

A 4-es darabja 42ft-ra jön ki kuponnal, tegnap vettem.

Ár-érték arányban a legeslegjobb.

Kupon nélkül 4600ft a 82db-os 4-es méret, de 25%-os kuponnal nagyon megéri.

2013. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 4-est mekkora babára vetted?
2013. okt. 8. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, a lányom még csak 8 kg és alapból karcsú baba, nem hurkás, így még egy picit nagy is rá a 4-es pelus.
2013. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Misszabza ***** válasza:

Látom tavalyi a post de gondoltam leírom:


A BL= babylove (DM-es saját márkás) dobozos pelus mindig 4699ft, Jokerrel-25% es vegosszegi-10% kuponnal 3170ft-ra lehet lefaragni az árat(ha gyűjtöd a pontokat a kártyádra és abból váltasz ki kupont), es az 5-ös méretben 2x 36 = 76 db van. mi nagyon szeretjuk, csak ezt hasznaljuk. Kislányom pocakosabb is, husisabb combiban és tökéletes. 11kg volt amikor ezt kezdtük hordani, nem okozott semmi allergiát, kiütést, pisit kakit mindent jól bír, 12 órás éjszakát is ! CSAK AJÁNLANI TUDOM! A helyedben én próbaképpen vennék egy 4+os méretú kiscsomag pelust, utána egyértelművé válik hogy jó lesz-e!

A legnagyobb kiszerelés a 16-30 kg súlyú gyermekek számára létezik a nagy szívóképességű, erős, XXL méretű pelenka, többet nem tudok, menj el a Dm-be és nézelődj ! 14 hós kislány anyukája voltam

2015. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!