Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szereti az ilyen...

Mennyire szereti az ilyen ember a babáját?

Figyelt kérdés

Azt állítja imádja

Apuka lelépett, anyuka kérte, hogy a gyerek miatt gondolja át a helyzetet. Anyuka szeretné ha normális családban nőne fel a kicsi. Erre apuka: lehet önzőnek fogsz tartani, de most a saját boldogságom fontosabb.


2013. okt. 14. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs értelme csak a gyerek miatt együtt maradni valakivel! Én olyan családban nőttem fel ahol a szüleim csak a gyerekek miatt maradtak együtt. Soha nem vitatkoztak a szüleim, soha nem verekedtek, soha ne bántottak minket, soha nem hangsúlyozták hogy csak miattunk vannak együtt. Mai napig (25 évesen, egy gyerekkel a pocakomban) nem értem mi értelme volt együtt lenniük és el cseszni a saját boldogságukat. Azóta mind a kettőnek más más párja van (18 éves voltam mikor elváltak) és nagyon boldogok végre. Az apuka ettől még nagyon nagyon szeretheti a gyermekét attól függetlenül, hogy anyával már nem akar együtt lenni. Anya meg így járt, elöbb utóbb majd talál valakit ha szeretne.
2013. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Az a kijelentés nem volt szép tőle akkor sem hogy a saját boldogsága fontosabb mint a gyereké
2013. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán ő nem akarta a gyereket vagy mi? Szerintem apuka menjen el pszichológushoz,anyuka meg ne ijedjen be,mások is nevelnek egyedül gyereket,sőt lehet,hogy apuka feje lágya még benő egyszer. Nálunk is ez volt,külön voltunk 3 hétig aztán apa jött vissza. Ház drukkolok,hogy megoldódjon. :(
2013. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Apuka egy hónapja lelépett
2013. okt. 14. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem ház :) hát
2013. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek sem jó, ha csak miatta maradnak együtt, de a szüli boldogtalanok...

Szeretheti és törődhet is vele attól még, hogy az anyával nincsen együtt.

2013. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy a saját boldogsága fontosabb (mint agyerek), ha nem azt, hogy a saját boldogsága fontosabb (mint hogy együtt maradjon egy olyan nővel akit már nem szeret) Nem voltunk ott, nem tudjuk hogyan zajlott le ez a beszélgetés, nem tudjuk a körülményeket. De azért mert ezt mondta attól még nagyon is szeretheti a gyerekét.
2013. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy saját magát jobban szereti a gyerekénél. A legtöbb esetben ez fordítva szokott lenni. Amúgy, szerintem az ilyen inkább menjen is, ilyen emberre a családjának nincs szüksége. Anyuka jó esetben majd talál magának másik párt, aki szereti őt is, meg a gyereket is. Senkinek nincs értelme olyan kapcsolatban őrlődni, ahol az egyik fél láthatóan nem érzi jól magát. Szóval ezzel az apukával nem lettek volna normális család.
2013. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerek miatt együtt maradni hülyeség.Ettől még szeretheti de miért kéne szenvedni egymás mellett ha élhetnek külön boldogan,attól még lehet remek apa és lehet vele sokat a gyerek.
2013. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!