Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Adtok...

Szoptatós anyukák! Adtok cebion cseppet télen a babátoknak vagy elég az amit elfogyasztotok Ti vitamint?

Figyelt kérdés
Zöldségen és gyümölcsön kívül milyen vitamint szedtek?
2009. nov. 10. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem adok és nem szedek. Néha a férjem az orrom alá dug egy cetebe-t, de inkább zöldségeket eszem...
2009. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly télen még nagyon pici volt a babám, akkor ő nem kapott semmit csak anyatejet, én meg a terhesvitaminomat szedtem. Már 14 hós múlt, még mindig szopik, az elmúlt 2 hónapban kétszer volt taknyos (szerencsére nem lázasodott be és nem lett komolyabb), a HGB szintje is kicsit alacsony, ezért dokinéni javaslatára Cebion cseppet kap és Multivitamin szirupot vassal. Amúgy nem vagyok nagyon vitaminpárti, szerencsére nem is volt még a lurkó beteg, de azért inkább megfogadom a doktornő tanácsát. Én azóta is szedem a Gravidát, mostanában meg ha eszembe jut bekapok egy C-vitamint.
2009. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Napi 500mg C vitamint szedek és a babám(8 hónapos) heti 3-4x cebion cseppet kap.
2009. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2009. nov. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!