Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit keresnek ebben a témában...

Mit keresnek ebben a témában olyan "válaszolók" akik lehülyézik a másikat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

???Ma még ilyennel nem talàlkoztam.Valoszinü unatkoznak,vagy egyszerüen tökéletesnek érzik magukat,a véleményüket nem szabad megvàltoztatni,különben lekiabàljàk a fejed.

Amugy ugyanmindegy,ugyse tudjàk ki vagy személyesen.

2009. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez engem is érdekelne!!!
2009. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se találkoztam még ilyennel. Eddig szilárd meggyőződésem volt, hogy a családi kapcsolatok témakör mellett itt vannak még a legkedvesebb válaszolók.
2009. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem itt vannak a legtöbben és itt is van a legtöbb "paraszt".

Sajna...

nem kell velük foglakozni, bér néha engem is felhúznak....

2009. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezt én sem tudom. Nem tettem még fel sok kérdést, de szinte mindegyikre volt valaki, aki engem is lehülyézett, pedig nem kérdeztem hülyeséget, de mindig akad valaki, aki azt hiszi ő olyan nagyon okos. VAgy ha nem engem hülyéznek le, akkor a válaszolókat. Tényleg nem értem miért válaszol egyáltalán az ilyen. A másik még a lepontozás, ezt se értem, csak azért mert nem egyezik a vélemény. Jobb lenne, ha csak a kérdező pontozhatna, hisz ő tudja, hasznos volt e neki a válasz.
2009. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 20:47-sel egyetértek nem értem mért kell bántani a másikat.Aki kérdez általában azért kérdez mert nem tud valamit.Akik pedig válaszolnak(többségük) próbálnak segiteni és mivel mindenki másképp csinálja a gyereknevelést vannak ellenkezö vélemények.Aki idejön kötözködni inkább kössön bele a nagy fába.És tényleg a pontozós rendszer jó lenne ha a válaszoló pontozhatna.
2009. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20:47-es vagyok, gondoltam, hogy itt is megtalál valaki, akinek le kell pontoznia. Fura is lett volna, ha nem!
2009. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!