Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka nedvszivó...

Melyik pelenka nedvszivó képessége a legjobb?

Figyelt kérdés
mi vált be nektek?sajnos nagyon átázik reggelre a pelus,pedig dupla van rajta az eltérő csipője miatt..azt hittem,hogy a másod osztályú pelus miatt-de ma a libero is hasonlót "produkált"-nektek mi vált be?
2013. okt. 15. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A libero nálunk is átázott :(

Pampers, Aldi-Rossmann-DM sajátmárkás pelusok...mind bejöttek, mind ugyanolyan jó, és balesetmentes nálunk.

2013. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

DM-es pelenkát használok, meg vagyok elégedve vele.

Amíg 2-es, 3-as méretet vettem soha, egyszer sem volt baleset.

Nemrég váltottunk 4-es méretre, bár a lányom még csak 8kg és vékony a combja, gondolom ezért, de reggelre volt már, hogy átázott a pelenka (ez 11 óra hossza).

ettől rövidebb időszak alatt, tehát nappal nem volt még gond.

2013. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a babylove (DM) igen sokat elbír, és bár a pelenkateszten lepontozták ( [link] ), én nagyon kellemesen meglepődtem a Beuty Baby-n (Müller), az is elbírja nálunk a 12 órás terhelést (éjjel ennyit alszik a babám egybe, 3-4x eszik, kaki persze nincs, csak reggeli ébredésnél)

eddig én se ájultam el a Liberótól, de most a négyes bejött éjjelre azt használom mostanában.

(libero comfort IV-es méret a 8 kilós duci babámnak)

nekem az elején a pampers-s szétszakadt a pisitől, aztán megtudtam, hogy van benne ez-az (el kell olvasni az összetevőket) úgyhogy én azt már nem használom!

2013. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gabszem ***** válasza:
Babylove, semmi más!
2013. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es, jéé, nálunk is pont a IV-es méretű Babylove nem hozza azt a szintet, mint korábban...

hallod, szerintem neked is a Müllerest kell kipróbálni, a IV-est, az nekünk tetszik. (nincs gumiszalag hátul viszont a peluson, de nem jön ki a trotty még így se) :)

én a 8 kilós, 65 centis babámra 74-es ruhákat adok, lehet, ez is segít abban, hogy ne legyen csurom pisi-kaki reggelre :)

2013. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne adj neki annyit inni éjjel.
2013. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én pl. sosem adok inni a lányomnak éjjel.

Este megiszik kb. 240ml tápszert és legközelebb csak reggel, 6-7 óra körül kér inni, mégis megtelik úgy a pelus, hogy ha nem cserélem azonnal felkelés után, akkor átázik.

A Müllerest még nem próbáltam, de jó ötlet, köszi!

2013. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk meg nagyon is bevált a Libero. Két év alatt még sosem történt baleset, nem öntött ki, nem szakadt szét. Simán kibír 12 órát, pedig néha olyan nehéz estére a sok pisitől, mint egy féltégla, de komolyan. És a popsija csont száraz a csajszimnak. Ha nincs extra kaki, 2 db elég egy napra.
2013. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 2 db pelenkát használtok naponta????

Szerencsétlen gyerek...

2013. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2db pelus egy napra? Szegényke egèsz nap a pisibe trònol,Èn 2-3òrànkènt pelusozom.Gondolj bele neked kellemes lenne pisis pelusba ûlni szinte egèsz nap Kedves Utolsò?
2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!