Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka...

Melyik a legjobb pelenka szerinted?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 07:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nekünk a pampers vált be, abból is az active baby és a premium care. a sleep and play az kevésbé mert nem elég rugalmas.

Ez kibírja nálunk az éjszakát 12-14 órát és nappalra is nagyon jó,pedig örökmozgó a lányom

2013. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekünk a pampesr premium care a legjobb, de aktiv baby is jó, és a libero is.


mi több pelenkát használunk. Mikor valahova utazunk, órákig autóban van, vagy játszótérre megyünk, kirándulni, vagy is sokat mozog, akkor mindig premium care-t adok rá, mert vékony és sokkal könnyebb benne mozognia.

Normál otthon vagy az activ babyt vagy DM pelust használunk, és éjszakára csak a libero jó, az szív eléggé.

2013. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Amíg nem mozgott a lányunk, a DM-es jó volt.


Azóta Pampers.

2013. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pampers active baby, és a bugyipelusai is jók (active girl, active boy)

Újszülöttnek pedigugyanúgy a zöld pampi new born-ja

2013. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nekünk a pampers active baby vált be ...kipróbáltam szinte mindent...ami jó volt még nagyon az a huggies de azt kivonták
2013. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Régen Pampers, de az reggelre mindig büdös lett meg lógott nagyon a kislányomon . Azóta Libero.

Kaptam nemrég egy csomag Pampers active baby pelenkát és azt adtam rá tegnap este, de éjjel 1kor sírva ébredt és tiszta pisi volt mindene. Teljesen átázott.

Erről ennyit, maradunk a Liberonál

2013. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a pampers active baby és premium jött be. Abban kényelmesen érzi magát és bent marad minden. Libero nem vált be, tiszta pisi volt többször is a baba.
2013. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Libero,Babylove,Babydream


De nálunk a Libero a favorit

2013. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Libero vagy Pampers (zöld és fehér szerintem egyformán jó).

Ha az árat nézem, akkor a Pampers sokkal drágább, mint a Libero, pedig nem jobb, sőt, a Libero valóban sokkal jobb éjszakára. Libero 5-ös méretet 4800 Ft-ért vettem, 80 db-ot, míg a Pampers amiben 68 db van, az active baby, 5500 Ft.

Ilyen szemp

2013. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból a Libero jobb. De sok fögg attól is, mit bír a baba bőre. Én ismerek olyat, akinek a babájának a bőre nem bírta se a Liberot, se a Pamperst, de az olcsóbb nevesincs pelenkától semmi baja nem lett a bőrének és át sem ázott
2013. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!