Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom most 3 hónapos...

A lányom most 3 hónapos szopizik és még mindig naponta 5-6 szor van kakis pelus, normális ez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Amíg anyatejes, semmi gond ezzel, és azzal sem, ha akár 8-10 napig nincs kaki.
2013. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8-10 napig szerintem abszolút nem normális, hogy nincs!
2013. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de anyatejesnél azt szokták mondani normális. sok baba mindent lebont az anyatejből igy nincs salakanyag. 8-10 nap után szoktak csak adni szert ami segit rajta.

Kérdező normális ez a babádnál nyugi:)

2013. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A védőnőm max 3 napot mondott, és utána kamilla teát itatni vele. De nem akarok vitatkozni.
2013. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát védőnője válogatja. Ö ilyen óvatos védőnő. Én kamillát eleve nem adnék picinek de még nagynak sem mert a legallergénebb növények egyike. Ez az egyetlen növény amit az állatok sem legelnek le, pedig ök aztán ösztön lények, szerintem ez nem véletlen. Én kozmetikus vagyok és rengeteg vendés jön azzal hogy allergiás rá. Állitólag a lakosság több mint fele allergiás rá. én tuti ezt nem kockáztatnám de ez én vagyok.
2013. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy anyatejes babánál normális egy nap nyolcszor is, de az is, ha 10 napig nem is kakil.
2013. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. okt. 16. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!