Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik pár hónapja szülték első...

Akik pár hónapja szülték első babájukat! Milyen az új élet? Hogyan teltek az elmúlt hetek/hónapok? Milyen babátok van? Nyugodt, nyűgös?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 5homapja szülttem a kislányomat.Annyira más ez az élet de majdnem mindent ugy csinálok mint elötte csak most nem dolgozom itthon vagyok vele.Szeretek anya lenni ez a világ legszebb dolga.A kislányom egy tündér.Este 8kor fekszünk aludni és reggel 5-ig alszik.Egyáltalán nem síros baba szinte mindenkire mosolyog ,már 2naposan ugy mosolygot és ez meg is van a mai napig.Persze nem volt ilyen könnyű a kezdet mert eleint össze kavarta a nappalt az éjszakával és hasfájos is volt de ez már mind a multé.

2 hetes korátol tartja szépen a fejét,3honaposan megfordult egy párszorde azóta semmi.Inkább ülne és állna.Most 66cm és 6330g.Tápszeres igy már eszik gyümit és zöldségeket is.

Te hogy vagy?

2009. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos most a lányom.Az élet csodás vele.Nagyon nyugodt baba, alig sír.Bár most elkezdődtek a fogzásos panaszok, de amúgy minden oké.Ugyan úgy csinálok mindent mint eddig csak pluszban még vele is játszom.Eddig hasfájós volt, így néha nehéz napunk volt, de szerencsére elmúlt.Szépen fejlődik.Már 64 cm és 6620 gr.Amúgy 3100 gr és 53 cm-el született.

Neked milyen az új élet?

2009. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekünk 3 hónapos a kisfiunk. Nagyon örülünk neki, jó hogy itt van velünk. Sajnos mi is hasfájósak voltunk, szenvedtünk kb. 2 hónapig, de úgy néz ki, hogy elmúlt. Azóta volt 1-2 kisebb probléma, de azok is megoldódtak. Kicsit talán nyűgös baba, vannak sírósabb napok, de ez benne van. Anyatejes, és Ő még mindig kétszer kel éjszaka, ritkán csak egyszer. Már megfordult hátról-hasra. Szereti a játékait kézbe venni, mindet megkóstolni :)3100 g és 50 centi volt, most 5500 g és 60 cm.
2009. nov. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!