Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 11 hós lányomnak...

Mit adjak 11 hós lányomnak tízóraira?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, eddig megette a gyümölcsöket, de most már nem akarja, mindig kevertem hozzá valamit. Hiába próbáltam már kis vajas kenyeret adni neki katonákba azokkal csak játszik és nem eszi meg. Már nem tudom mit adjak neki. Van valakinek egy ötlete vagy bármi? Köszi
2013. okt. 17. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a teavajas kenyér, de nagyon szerette a babapiskótát elrágcsálni. Próbálj gyümölcsöt váltani. Vagy ha van nagyon kedvelt gyümölcse, azt keverd mással. A gyümcsöt turmixolva adod, vagy haraphatja. Nekünk már nem fogadta el összetörve pl. a banánt sem, hanem ő akarta harapni. Persze ez függ a fogaitól is. És pl. van a Nestlé tejpép. Amíg tehéntejet nem tudtam neki adni - tejbegríz, illetve tejberizsként - addig azt adtam. Ő azt is szerette.
2013. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párizsi,vagy szalámi,vagy kenőmájas,kis kenyérrel.
2013. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tejbe gríz tápszeres alapból tej helyett.
2013. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk sem fogadja el összetörve a gyümölcsöt, kis falatokat kellett neki adni, úgy megette. Tojássárgájás pici falatokat, sajtos kis falatok váltak még be nálunk, mind kiflivel. A kenyér sem csúszik valahogy
2013. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van már nyolc foga, és sokszor én is azt veszem észre, hogy nem kell már neki a pépes de a darabosat mégsem hajlandó megenni. Gyümölcsből a barack a kedvence, de azt már nem adok egy ideje, mert nagyon rosszakat kaptam és így próbáltam mást megbarátkoztatni vele. De most megyek boltba veszek kiflit és meglátjuk mit szól a kisasszony hozzá. Köszönöm!
2013. okt. 17. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam abonett kenyérre kis sajtot kenni. azt eszegette és nagy része el is olvad a szájában
2013. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!