Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen diétás ételeket adják...

Milyen diétás ételeket adják a lányomnak, hasmenése van?

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom és hasmenése van, nem annyira vészes, de azért ma délelőtt már 4-szer volt neki! Ma nem volt gyerekorvos nálunk, de azért felhívtam és azt mondta lehet hogy azért mert most jön a szemfoga és amiatt van. Azt mondta kicsit diétáztassam, meg bő folyadékot adjak neki. Azzal nincs is gond, mert szépen iszik. Főtt krumplit evett csak ebédre. Tízóraira egy fél almát. Milyen diétes ételt tudok még adni neki?
2013. szept. 13. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Almafőzelék is nagyon jó diétás étel, nekem ezt javasolta a védőnő na meg a főtt krumplit, sajnos több így hirtelen nem jut eszembe, hátha mások írnak többet :D
2013. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Jó székletfogók az rizs, a banán, az alma, a sárgarépa, főtt krumpli. Csinálhatsz neki pl. gyümölcsrizst ezekből. Azt biztosan szívesen meg is eszi és vitamin is van benne :).
2013. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rizs nagyon jó. A nyers gyümölcsöt ilyenkor nem javasolják,inkább főzd meg neki kompótszerűen vagy a rizshez. Gabonafélék,buláta,probiotikum. Cukros kamillateát ne adj, az hajt. Az érett banán is inkább hajt.
2013. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem adnék gyümölcsöt (pár napot ki lehet bírni vitamin nélkül), az is hajt, ráadásul éhgyomorra (a kevés kaja miatt) savat is csinál az alma. Üres főtt krumplit, főtt rizst, főtt répát adj neki, de ne keverd. Jó még a ropi.
2013. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!