Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szortyog a babám de nem...

Ha szortyog a babám de nem folyik az orra és nem köhög akkor meg van hűlve?

Figyelt kérdés

Szippantottuk ma már többször is az orrát porszívós orrszívóval de nem jött neki ki csak apró fikuszkák és utána ugyanúgy szúrtyogott, mintha valahova le rakódott volna neki a váladék és se ki se be és oda vissza járkál az orrába.

Orrsprét lehet adni 1 hónapos babának?

Orvos csak délután rendel.



2013. okt. 17. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves mamának meg kell mondani,h nem kell egy kisbabát túlöltöztetni,amúgy is bőven elég a 22fok!
2013. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!szerintem sokkal rosszabb,h az egyik helyiségben 17 a másikban 24 fok van,legyen mindenhol egyformán 21-22,kiviszed a megizzadt gyereket a 24-ből 17-be még jó,h megfázik...nem rosszból írtam,csak tanács :D jobbulást a picinek
2013. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sziasztok, ez ugyan nem válasz, de nálunk is ez a helyzet és mi adunk neki előtte tengervizes orrsprayt de úgy se jön ki semmi szinte. Nappal elvan amúgy de az előző este szinte semmit nem aludtunk. Nálunk a doki azt mondja hogy mehet neki az orrspray és szívni csak akkor kell ha nagyon fojna. De nem folyik neki csak szörcsög
febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!