Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm vagy rossmann? Bababónusz...

Dm vagy rossmann? Bababónusz vagy rossmanó? Melyik a jobb, gazdaságosabb, hol jobbak a sajátmárkás babadolgok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 12:11
 1/8 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Egyértelműen dm.

Dm-ben: Ha ott vásárolsz akkor pontokat gyűjtesz, amit fel tudsz használni.Ha 50 pontod van (300Ft után jár 1 pont) akkor azt 50 pontos kuponfüzetre be tudod váltani amiben sok,(nekem mondjuk általában haszontalan) kupon van, és a legelső 25% kedvezményt ad a legdrágább termékből.

ha van 150 pontod akkor 150 pontos kuponfüzetet tudsz kiváltani, amiben sok 50%-os kedvezményre jogosító kupon van, és márka jokerek is (egy kuponnal 25%-os kedvezménnyel több terméket is meg tudsz vásárolni), és ott van a leghelején a 15 %-os végösszeg kupon.

Addig amig nincs meg a bababónusz által küldött kuponokat tudod használni (kifejezetten babás kuponok, pelus, popsitörlő, mosószer, tápszer,és 2 db 8000Ft feletti végösszeg kupon az indulós csomagban stb). 1 vásárlás alkalmával több jokert (50 pontos kuponfüzetben van) is fel tudsz használni, és a végén még a végösszeges kupont is.Plussz minden hónap első csütörtök péntekén, fb-on is van nyomtatható végösszeges kupon.Nincs korhatáros besorolás, hogy mennyi idős a babád, és ha 8 hónapos akkor a 6 hónapos bébiételt már nem veheted meg kedvezménnyel.

Saját márkás pelust és popsitörlőt használunk az érzékeny bőrű lányomnál és nincs semmi baja, jobba a nedvszívó képessége a pelusnak, mint a Pampersnek. (SZERINTEM)

Rossmann: korhatáros besorolás van, tehát ha 6 hónapos a babád a 4 hós bébiételt már nem veheted meg neki kedvezménnyel, felénk nem osztogatnak 10%-os végösszeg kupont,és konkrétan a kedvezményeik szerintem egyenlő a nullával.Fürdetőjuket próbáltam nem volt gond vele.

Ha a dm-ben ügyesen vásárolsz nagyon sokat spórolhatsz, hiába drága alapból.Ha van kérdésed még szívesen válaszolok

2013. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a Rossmannra szavazok. Jobban szeretem a termékeit, magát az üzletet. Nekem áttekinthetőbb, nagyobb, kedvesebbek az eladók, és nem mellesleg be tudok menni babakocsival is. A DM-be is, csak ott van 2 lépcső, és egy kicsit macerásabb. (persze ez csak saját tapasztalat, ez város/üzletfüggő)

Szóval: a termékeit jobban szeretem, szerintem nagyobb a választék a rossmannban, az árak nem nagyon térnek el. Mi szoktunk kapni 10%-os kupont a rossmanntól, azt mindig felhasználom + a rossmanó kártyával is sok kedvezményt tudok érvényesíteni. Dm babaprogramban is regisztrált vagyok, de pl. amit küldtek kuponfüzetet, abból mi semmit sem használunk, szóval tovább is adtam egy anyukának.

Sajátmárkásból a dm-eset nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni, de a rossmannosok nagyon jók, azokkal teljes mértékben meg vagyok elégedve.

2013. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Szuperul leírtad. Mi is dmesek vagynk. Mi ügy megyünk mindig,hogy anyukám és hugomék. Igy mindenkinek van 15% plusz még a kuponok. Van,hogy a végén 12-13000 jön le. Beszéltem olyn anyukával.aki a rossmant dicsőitette. Emiatt kérdeztem háha mások is így gondolják.
2013. okt. 17. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló minden fontosat leírt.

Én is Dm mellett voksolok, sokat vásárolok ott, nagyon-nagyon sok mindent kuponnal. Saját márkás tápszert, Babylove pelenkát és popsitörlőt veszek, szerintem is nagyon jók. A többi Dm-es termékkel is meg vagyok elégedve.

Mivel gyakran vásárolok ott (nemcsak babás termékeket, hanem tisztítószerektől kozmetikumokig stb. sok mindent), így szinte mindig van egy rakás kuponom. Nem ritkán 15-20 ezer Ft-os vásárlást 8-10 ezer Ft-ból megúszok a kuponok segítségével.

2013. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a kettő nem zárja ki egymást, mindkét helyen regisztrálhatsz :)

én végigpróbáltam a sajátmárkás babatermékeket (pelenka, popsitörlő, fürdető, tápszer, tejpép, bébiételek...) és minimális a különbség, így aztán mindig ott vásárolok, ahol jobb akciók vannak :)

2013. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is Rossmann párti vagyok! :)

A saját márkás babatermékek hasonlóak, hasonlóan jók, de én tüzetesen meg szoktam nézni az összetevőket is, és a Rossamnosok összetétele egy fokkal barátibb, Nagyon sok jó/nagyon jó minősítést kapott az ÖKOTEST-től (az "Extrasensitiv" termékeket használunk azon belül, aminek megvan a megfelelője a DM-ben is, de az összetételében kicsit rosszabb) Pelus is hasonlóan jó mindkét üzletben, amelyik akciós, azt veszem éppen...


DE, amiért inkább a Rossmant szeretem, az, hogy sokkal nagyobb akciók vannak, össze sem lehet hasonlítani. A Rossmanós akciók is nagyon jók szoktak lenni és 10%-os kuponnal szoktam egyébként meg vásárolni.


A Dm kuponfüzetéből csak és kizárólag a 15%-os kupon, ami ér valamit, a többi egy az egyben megy nálunk a kukába...

Pont egyik barátnőmmel beszéltük, hogy valamiért ő is a DM-be jár, de mostantól a Rossmannba fog, mert ő is csak a 15%-os kupont tudja fel használni, és néztük, hogy a Rossmannál milyen jó akciók vannak...

2013. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még egy szavazat a rossmannra, babatermékekből. de pl a dmnek jobb a tusfürdője, samponja, szájvíze :D de rossmannos pelust, törlőt, fürdetőt, babaolajat használunk
2013. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
DM :)
2023. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!