Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4honapo a babám és este...

4honapo a babám és este 2oránkén fent van hasfájosak vagyunk de régeben alut 4-5orát és akor is fájt. Fogzik is vagy a front? Vagy tulsokat alszik napközben? Már kap gyömölcsöt és fözeléket is. Már elkelet volna mulnia? Medig fáj hat a hasa?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak babák akiknek tovább tart mint 3 hónap. Egyik ismerösöm mindkét gyerkének kb 9-10 hónapos körukig tartott. A kicsi ráadásul alig akart aludni pár hónapig, azóta már másfél éves múlt a kicsi is és áldott jó gyerek de sokat szenvedett vele az ismerösöm, eredetileg akartak volna 3. gyereket de most már azt mondják elég a kettő.
2013. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják általában, hogy elmúlik a hasfájásos időszak kb. a 3. hónapra. Persze ez nyilván nem törvényszerű hiszen minden baba más. Azt írod, hogy 4 hós a kicsid és már kap gyümölcsöt és főzeléket is. Nem váltottad ki túl gyorsan az étkezéseket? Védőnő vagy az orvos nem adott tanácsot ezzel kapcsolatban? Az én kisfiam 5 hónapos és eddig még csak a tízóraira kap gyümölcsöt, de abból is még csak 3 fajtát kóstolt meg és ebédre kóstolgat 1-2 kanál répát, cukkinit. A védőnő is azt mondta, hogy csak szépen lassan haladjunk.
2013. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked is fájt a hasad? :-O
2013. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is görcsőltem.védönö asztmonta hogy már lehet neki adni mindketőt mert mi tápszeresek vagyunk és nem volt széklete rendesen és miota mind ketőt kapja már van neki napi kétszer is.
2013. okt. 18. 08:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Kábé kéthete csinája hogy 2oránként fent van? Azelöt mindig sokkal többet aludt.Az mér van?
2013. okt. 18. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, segítenék, de nem értem, hogy mit írsz.
2013. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!