Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front van másnál is? 2 napja...

Front van másnál is? 2 napja nem bírok a gyerekemmel, elmúlt 1 éves. De csak este. Miért hisztizik ennyit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 21:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Fogzik,de máskor meg se kottyan Neki.Ettől is lehet talán?Tehetetlen vagyok,nem tudom mit tegyek...:( Most Apjával van,de ordít,majd abbahagyja. :(
2010. febr. 5. 21:21
 2/10 anonim ***** válasza:

Ó, én már kezdek betörni. 4. napja szinte csak ölben van el. 5-10 percig elvan aztán oáááááá :(

Biztos az idő, én is olyan semmilyen kedvű vagyok.

2010. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább a foga lehet. Nálunk nincs gond most.

1 éves

2010. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és nálunk is estére durvul a helyzet.
2010. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves anyukák babafront van!!!! De felnőtt front is!!!!
2010. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt csinálja Ő is és már durva nagyon...Szerintem adok fájdalomcsillapítót...
2010. febr. 5. 21:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Mégsem adtam,mert most meg olyan jól elvan..Nem tudok már kiigazodni Rajta:)) Majd csak elalszik éjfél előtt,vagy után..:)))))) Nekem szerencsére nincs front,jól érzem magam a bőrömben.:))))
2010. febr. 5. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én is örülök,hogy végre vége a mai napnak és már mindkét csajszikám alszik... Kiborítóak voltak ma... :)
2010. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk egy hete megy az ordítás ! Nátha, napi 20x orrszívás, ordítás. A kicsinek jön a foga, nekem meg megy :( A fogorvoshoz meg csak márciusra van időpont. Itthon totál káosz, odáig jutottam nemrég, hogy a konyhában a földről a mosogatóba pakoltam az edényeket, mert mosogatnom kellett, hogy egyáltalán oda tudjam tenni, mert a pult is tele van. És a délutáni mosást is fél órája teregettem ki.

Most meg itt ülök, és a továbbiakban nem érdekel a lakás, mert egy hete kééééész vagyok :)

Bocs, de muszáj volt mindezt leírnom !

2010. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ment délutántól a hiszti.biztos front,mert délelőtt még semmi baja nem volt,délután meg nem volt hajlandó még aludni sem.
2010. febr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!