Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái,...

Tápszeres babák anyukái, válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha kicsit undorító lesz a megfogalmazás, de nem tudom másképp leírni.

3 hónapos kisfiam ma sárgás színűt (inkább mustárszínűt) és érdekes szagút kakilt ( nem volt annyira büdi mint szokott lenni, inkább "savanykás szaga" volt). Eddig még soha nem fordult elő ilyen, mivel a tápszeres kaki ugyebár zöld.Mi lehet a baj? Ja, és még csak nem is erőlködött, csakúgy "kicsusszant". Más baja nincs a babámnak. Kell aggódnom? Remélem nem fordul elő mégegyszer, ha mégis, akkor felhívom az orvost. Tapasztaltatok már ilyet?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 11. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem nálunk sem volt mindig zöld a széklet. lehet, h benyakalt vmi bacit, lehet, h a szervezete most nem tudta rendesen feldolgozni a kaját. ha lesz más probléma is, vagy ha nem javul a széklete, vidd el dokihoz. ( a saját megnyugtatásodra)
2009. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is előfordult. Egy-két alkalommal volt ilyen a kakija korábban. De zömmel zöld volt. Én azért nem rohannék orvoshoz vele, ha egyébként semmi baja nincsen.
2009. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Szerintem ne izgulj,nekem is tápszeres,3 hós babám van,és hol sárga,hol zöld a kakija.A védőnőm szerint ez normális.
2009. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hu, köszönöm, megnyugtattatok.

Nem akartam orvoshoz rohanni, ezért kértem itt tanácsot, mert más baja nincs szerencsére. Csak mivel még ilyen nem fordul elő, kicsit megijedtem.

Köszi szépen a válaszokat, további boldog babázást! :-)

2009. nov. 11. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

szia


az én babám is kezdettől tápszeres volt, de neki szinte mindig sárga volt a kaija, zöld nem igazán...

szerintem nincs gond 10 hónapos egészséges baba.....

2009. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak soha nem volt zöld,hanem sárga,mint az anyatejeseknek,pedig már kb 10 féle tápot evett.
2009. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!