Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Milyen...

Tapasztalt anyukák! Milyen kesztyűt vegyek 18 hós kislányomnak?

Figyelt kérdés

Kötött vagy overáll anyagú? Egyujjas vagy ötujjas?

Melyik vált be nektek?


Előre is köszi a választ!


2009. nov. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem született meg a lányom,de elég fiatal vagyok ahhoz,hogy emlékezzek melyik volt a jó:)Szóval remélem nem haragszol meg,hogy írtam:)


A válasz,egy ujjas overál anyagú:)


Azért,mert az egy ujjasban,az ujjacskái melegítik egymást pluszban,plusz ha rájön a hógolyózhatnék,vagy tudod túrna valamibe,az overálas anyagú nem ázik át,belül meg általában jó meleg bundás,nem fog fázni:)

Ami a lényeg még,hogy ha nem olyan,hogy rögzíteni lehet az overálhoz,akkor fűzz bele egy madzagot és rögzítsd te az akasztóhoz:)


Ada és Abigél:))

2009. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na az én másfélévesem úgy hajítja el az egyujjas kesztyűt, mint a pinty. Ennek egyszerű oka van, semmit nem tud megfogni az egy ujjasban.

Viszont a kötött meg átázik, de öt ujjas overált meg nem találtam olyat ami jó rá.

Így marad a kötött, úgysem fog még az idén olyan sok hógolyót gyúrni. :))

2009. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk bevált a kétujjas kötött. Az egyujjast az én fiam sem bírja, a kétujjassal viszont tud fogni és még viszonylag könnyű feladni rá.

Madzag kell rá, hogy el ne hagyja, ha véletlen lehúzza.

18 hós kisfiú anyukája

2009. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 hónapos a fiam. Nem tiltakozik egyik típus ellen sem, de jobban szereti az ötujjas, kötött kesztyűt, mert abban meg tud fogni apróbb dolgokat (pl. falevelet, makkot, diót). Igaz, nehezebb ráadni, de még mindig jobb, mint ötpercenként levenni a másikat, amikor valamit meg akar fogni.
2009. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor marad a kötött kesztyű... :-)
2009. nov. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!