Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hónapos baba, tejet lehet?

13hónapos baba, tejet lehet?

Figyelt kérdés

A Kisfiam 13 hónapos, 10hós kora óta tápszeres, csak este kap, elötte anyatejes volt.

Szerintetek mikor adhatok neki tejet, kakót, és higítva?


Köszönöm!


2013. okt. 18. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapos korától adok neki. Először feleztem a tápszerrel pár napig utána már magában kapta. Soha nem hígítottam a tejet. 2,8-as tejet kis kakaóval eszik reggel és most már 2. napja este is. Úgy tűnik vége a tápszeres időszaknak.
2013. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem. 2 éves korig ne adj neki tejet!
2013. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam 10 hónapos volt, amikor elindult a tesója kakaójáért. Azóta jár. Hát amikor a szájába tömte, és úgy itta mintha valami csodaszer lenne, nem tudtam tőle elvenni. Úgy hozattuk a rendes tehéntejet.

Semmi baja nem lett az égvilágon. Most 14 éves lesz, de nem allergiás nem érzékeny.

A tesó 1 éves kora óta kapta a rendes tejet. Neki sincs semmi baja.

2013. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 12 hós korától adtam tejet a lányomnak. Nem higitottam, csak kb 2 hétig forraltam mielőtt odaadtam neki. Utána már nem forraltam, és nem lett semmi baja, nem allergiás.

Szerintem forralj fel kb 1-2 dl-t, majd mikor már kihűlt kínáld rá a gyerekre. Nem lesz semmi baja tőle.

2013. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont az lett lepontozva, akinek igaza van....pfffff

2 éves korig nem ajánlják a tejet már!!!! Tessék utána olvasni! Ha bármilyen allergia van a családban 3 éves kor!

2013. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!