Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmos a kisfiam feje hogy...

Koszmos a kisfiam feje hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában babaolajat, de megteszi a bolti Johnsons olaj is - én azt használtam - vastagon kend be azokat a részeket, amik koszmósak! Adjál rá sapkát (hogy addig se fázzon meg a feje) és várj legalább fél órát, amíg picit feláznak. Aztán amikor feláztak, akkor a körmöddel nagyon óvatosan le kell kaparni a kis fejéről. Én akkor csináltam pl. amikor szopott vagy el volt foglalva valamivel és így nyugodtabban tűrte.
2013. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy-úgy,a babaolajos módszer jó,én óvatosan fésülgettem azzal is feljön szépen,nincs sírás közben.
2013. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a babaolajos módszert a kisfiamnál. A koszmót tényleg eltűnteti, de az olajat nem tudtam kimosni sehogy a hajából (hosszú volt nagyon a haja), és úgy nézett ki, mintha zsíros lenne. Vettem a Babé koszmó elleni samponját, azzal mostam neki, nekünk bevált. Nem olcsó, kb. 3000 ft, de megérte, és sokáig elég.
2013. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Èn a természetes megoldâsik hìve vagyok.Bekentem olajjal,tettem rà a feje tetejére egy kis nejlon darabot és vékony sapit hùztam rà.Majd fél òra mùlva levettem és szépen òvatosan lekapartam.És utàna hajmosàs.Utâna nem is jött elő csak talàn 1x.Akkor is ugyanezt tettem és tökéletesen bevàlt.Ajànlottàk a koszmò elleni sampont,amit meg is vettem jòòò dràgàn és semmit nem hasznàlt.Aztàn a szakmai(kozmetikus vagyok) eszemre hallgattam...és működött.
2013. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és én sima étolajat hasznàltam
2013. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt a haja,jó volt az olajos kezelés,de amikor sűrűbb lett,nem vált be,én is koszmó elleni sampont vettem,2-3 használat után megszűnt,azóta is azzal mosom,megelőzésre is jó.
2013. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampont használunk. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég.
2013. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be ez az olajozás de lehet makacs koszmónk volt vettem BABÉ koszmó elleni sampont na az egyből lehozta 2-3 alkalommal mostam meg a haját. Egyébként hetente 1x most is azzal mosom neki szóval lehet rendes samponként is használni. Drága de még nagyon sok van benne pedig már 1 éves elmúlt a fiam.
2013. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Az olajozást sajna már nem viseli el így kénytelen leszek sampont venni.

Bár a hajmosást is nehezen viseli! :-(

2013. okt. 23. 20:09
 10/14 Mimosa Judit válasza:
Babé koszmó elleni sampon. Kicsit drága, de jó, és a haját úgy is meg kell mosni, nincs az az olaj macera. És ha elmúlik, használhatod sampon helyett.
2013. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!