Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok már meg nekem miért...

Mondjátok már meg nekem miért köpi ki 1 hónapos babám a cumit ha utána meg 2 másodperc múlva követeli vissza?

Figyelt kérdés

Most etettem biztos nem éhes még hagyott is a cumis üvegben.

Már ragad le a szeme de mégsem alszik.

Zavarja a zaj?



2013. okt. 19. 13:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ő tápszeres baba, ő olyat szokott csinálni hogy ha felteszem a vállamra hogy a keze lógjon a hátamon a hasa meg hozzáérjen a vállamhoz, akkor ő a fejét annyira felemeli hogy már hátrább nem is tudná már jobban feszíteni a lábával meg rugdos.

Ha ölben van akkor úgy kifeszíti magát hogy nem bírom ölbe venni.

Mereven tartja magát.

2013. okt. 19. 14:44
 12/18 anonim ***** válasza:

Tornáztasd.Az segít is, és le is foglalja a figyelmét.A lábait fogd meg a térdénél, úgy hogy a kis lába be legyen hajlítva, és körözz velük, mind a kettővel kifelé.Jóóó nagy köröket.Ezzel mozgatod a kis beleit, és ha jön egy pár puki az már siker.

Ha az espumisan nem vált be, akkor próbáld ki majd az Infacolt..mind a 2 gyerekemnek csak ez segített ha fájt a hasuk.

És nyugodtan sétálgass vele úgy hogy a kezedben van..nem lesz ez mindig így..szüksége van rád..lehet még úgy is fáj a hasa, de a közeledben van, és ez megnyugtatja.(nem fog ettől kézbe szokni, ne aggódj..)

Tápszeres egyébként?Mert ha anyatejes és nem kéri a cumit, akkor lehet csak cicin akar nyammogni, amivel megint semmi gond nincs, mert megint csak a biztonságérzet miatt csinálná.Ha tápszeres, akkor viszont megfontolnék egy tápszerváltást, mert lehet attól faj a hasa.Az se baj ha tápszer előtt kap egy pár korty vizet..az is segíthet valamennyit.

Jobbulást a picinek, te pedig nyugodj meg..a babádnak rád van szüksége, ha feszült vagy ő is az.Segíts neki, hisz olyan picike még!!

2013. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen,én is ajánlok egy tápszerváltást és valami más praktika kipróbálását.Nekünk pl.se az infacol se az espisuman nem jött be.Csak a gripe water.Ugye nem adsz neki köményes teát?Mert az sok babánál gondot okoz.Beszélj az orvosotokkal mindenképpen.Nekem is ajánlotta a védőnő,hogy minden reggel forralt vizet adjak neki ébredés után.Az én fiam is mindig úgy ébredt.Üvöltve,20-30perceket aludt csak.Megértelek és kitartást.Próbálj türelmes lenni vele.

A refluxos baba anyukája.

2013. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Menj el vele sétálni. A zötykölődő babakocsiban jókat tud aludni.
2013. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Pukizással nincsen gondja, sokat pukizik, böfögni nem minden etetés után böfög.

Mi a különbség a nagy és kisebb cumis üveg közt?

a kicsit a teáztatásra találták fel , a nagyot a tápszernek vagy nincs összefüggés?

Azt vettem észre hogy az egyiken kisebb a lyuk.

Vagy csak gyári hiba?

Tápszert már váltottunk , ez bevált ettől csak néha csuklik és kevésbé sírós.

Az előző gyári cukrozású volt és mohon be szippantotta.

Attól minden etetés után sírt, mire rájöttünk mi a baj.

2013. okt. 19. 17:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Hány milit eszik egy étkezés során? Nem túl sokat? Attól is fájhat a hasa. A cumisüveg cumija álltalában be van osztva hónapokra. § hós, 3-6 hós korra való. Lehet cserélni kellene cumifejet. A büfi nagyon fontos. Mindig minden étkezés után kéne büfizni, mert így bennmarad a levegő, még akkor is ha lassan evett. Én fiam van amikor 10 percig is a vállamon van és csak akkor jön ki a levegő. Kitartás és sok türelem kell.
2013. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
HA függőlegesen tartod a kezedben akkor a gravitáció is segíti a bélmozgásokat! Ha kakilással van gond akkor talán próbáld meg hőmérőzéssel kisegíteni neki.
2013. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Regi bejegyzes,de amit leirtal az refluxra utal,faj neki ahogy visszajon a nyelocsovebe a tapszer vagy a tej. Savas refluxnak hivjak!Hasa ha faj nem fesziti ki magat a baba,ez a kifli alak amit csinal az azert van. Olvass utana.Gondoltam leirom hatha mas is olvassa!
2017. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!