Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem.11 hónapos lányom 2...

Nem értem.11 hónapos lányom 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát. Pár hete felébred éjjel de teljesen. Forgolódik, sírdogál. Nincs tippetek mi lehet?

Figyelt kérdés
A fogzást úgymond jól viseli. Mármint 2 éjszaka gyakrabban ébred mikor töri át az ínyét aztán megint jól aludt. Eddig. De már hetek óta tart ez, hogy azt hiszem tök mélyen alszik, kipattan a szeme felül és felébredt teljesen. Egy óra, másfél óra és úgy alszik vissza. Addig nyűglődik, forgolódik. De mitől lehet? Nem bújt ki hetek óta új fog.
2013. okt. 19. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerre több foga jön és jobban megviseli.
2013. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet a lányom, bár nem minden nap, de azért előfordult. Én is azt hittem a foga, de nem jött új, a nagy melegben többször csinálta. Most egy éves és abbahagyta. Lehet ez a szeparációs szorongás is, meg annyi minden lehet.... Én mindig erőltettem vissza altatni, mert ha felvettem nem sírt. Ilyenkor járkáltam Vele, amíg nem aludt vissza. De igaza lehet az első válaszolónak, hogy egyszerre több foga is jöhet.... !!
2013. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez van már 4 hónapja, és kiderült, hogy sok foga jön egyszerre, azóta már kint van neki 2 rágófog is. Szerintem a te babádnak is ez a baja, de hogy megnyugodj, vidd el dokihoz. Enyém 14,5 ónapos
2013. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!