Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány hete babakocsival...

Néhány hete babakocsival tömegközlekedünk, és már sokadszorra fordul elő, hogy belekapaszkodnak a babakocsi tolójába, ahogy elmennek mellettünk. Mit tennél, mondanál?

Figyelt kérdés
A bsbskocsis helyen állunk, én belül, hogy lássam a babát, meg hogyne foglaljam a helyet, ahol közlekedni tudnak, tehát előre megakadályozni nem tudom.
2013. okt. 19. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
én igen ráförmednék aki ezt csinálja.azért megnézném az ilyen arcát ha én is belekapaszkodnék.húzná a száját.tedd szóvá nyugodtan!!nem kapaszkodó.az van amúgy is
2013. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Csak addig amíg elmennek mellettetek? Az miért olyan nagy tragédia?
2013. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem mennek babakocsival tömegközlekedési eszközön.....

Amúgy gondolom azert fogja meg, mert azt hiszi, kapaszkodó, elsőre nem latja hogy babakocsi. Nem kell szólni semmit.m

2013. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért tragádia? Pontosan azért, mert nem kapaszkodó.


Ráadásul mivel nem kapaszkodó, még csak nem is stbail annyira, hogy 70-90 kg-os embereket megtartson, ha ránt a busz, vagy kanyarodunk. És akkor nem beszéltem arról, hogy még egy kicsi is van benne, ha borul, ő is borul!


Ez épp olyan, hogy én sem kapaszkodom más táskájába, biciklijébe, nem tapizom az úton a mások autóját és folytathatnám.


Kénytelen vagyok tömegközlekedni, mert a nagyobbért el kell menni, járművel 10 megálló, messze van.

2013. okt. 19. 22:09
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha akkora tragédia akkor miért nem fogod te a babakocsi tolóját, és fordítod a másik felével kifelé? Fordítsd a kocsi ülést magad felé, meg e toló felé, látod a gyereket, senki nem fér hozzá a problémás részhez és kész.
2013. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Most komolyan, szerintem en is simán belekapaszkodnek, mert nagy eséllyel nem tűnne fel ahogy megyek, hogy az nem kapaszkodó, hanem babakocsi.... Valoban befele kellene fordítani, akkor nem fogja meg senki.

Amúgy rendkívül balesetveszélyes babakocsival buszra szállni....Fékez a busz, elesik valaki, ra a gyerekre..... Azt egyszer vegigneztem, amikor a babakocsi végig száguldott egy fékezésnél a buszon.... Makja volt anyukanak, mert egy utas elkapta, mielőtt neki vagodott volna a busz végének.

2013. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
szerintem igazad van. Egymás kabátjába se kapaszkodunk bele. Van egy kerekesszékbe sem. Én azt is utálom amikor idegenek jönnek,hogy de szép baba megfoghatom? Én meg tapizzalak le téged gondolom ilyenkor de csak szimpla nemet mondok. A helyedben kiirnám rá,hogy babakocsi nem kapaszkodó. Vagy szólnék szépen,hogy ne csinálja ezt. Kérdezd meg Te kapaazkodhatsz-e a nadrágjába.Amúgy sokan azt gondolják simán bele.lehet nyomulni a gyerekek intim szférájába mert kicsik és nem tudnak szólni.
2013. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Komolyan ez jutott eszembe nekem is, hogy mellette van a kerekesszékes hely, akkor abba is kapaszkodjanak bele nyugodtan?


Kizárt, hogy nem veszik észre, hogy az nem kapaszkodó, hiszen a kapaszkodó neonzöld függőleges cső :)


A megfordítás jó lenne, csak sokszor nincs rá akkora hely, főleg, ha a kerekesszékes hely félig - azaz 3 oldalról - zárt. Na meg akkor még egyszer kellene fordulni leszállás előtt, mert csak háttal lehet rendesen leszállni.

2013. okt. 19. 22:58
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
ez fura, eszembe nem jutna belekapaszkodni egy babakocsiba. Nem is értem az emebreket.....
2013. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 JnéHN ***** válasza:
82%
Állj kívülre. Azért kapaszkodnak bele, mert a fogantyú akadályozza őket az elhaladásban. Ha nem azt fogja meg, akkor rázuhan a babára. Ha te állsz kívül, téged nem fognak megfogni. Kit érdekel, hogy foglalod a helyet, mikor ugyanannyit fizetsz érte, mint más.
2013. okt. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!