Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány hete babakocsival...

Néhány hete babakocsival tömegközlekedünk, és már sokadszorra fordul elő, hogy belekapaszkodnak a babakocsi tolójába, ahogy elmennek mellettünk. Mit tennél, mondanál?

Figyelt kérdés
A bsbskocsis helyen állunk, én belül, hogy lássam a babát, meg hogyne foglaljam a helyet, ahol közlekedni tudnak, tehát előre megakadályozni nem tudom.
2013. okt. 19. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Életemben nem kapaszkodtam babakocsiba a buszon..nem is értem ezt...azt, aki meg nem érti miért is olyan nagy gond ez ..hát azt sem értem...de előttem már leírták,nem írom le én is.Az meg,hogy nem utaznék tömegközlekedéssel babakocsival ,attól kérdezem ,hogy akkor hogyan közlekedjek?? Sajnos nem olyan világban élünk ahol mindenkinek van autója,akkor ezek szerint eszembe ne jusson mondjuk kimenni a városligetbe babakocsival ??!!Elégedjek meg a környéken való sétálgatással? Hát csodálatos:( inkább azoknak akik nem babakocsival vannak segíteni kéne e kismamát a buszon,nem hátráltatni.Régen ez egyértelmű volt.Ja, és hozzáteszem ha az a kismama akinek elgurult a kocsija befékezi és ne adj isten esetleg még fogja is a kocsiját akkor lehet nem száguld át a járművön...
2013. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
43%
Szerintem csak véletlen lehet az egész kár ilyesmin problémázni!
2013. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsónakmég egyszer: leírtam, miért probléma, és valóban az.
2013. dec. 12. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!