Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babát lehet...

Hány hónapos babát lehet tengerpartra, külföldre vinni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnőmék kislánya 5 hónapos, és a héten utaztak a horvát tengerhez. Szerintem 4-5 hónapos kortól már lehet vinni. Ti merre mennétek? Jó nyaralást! :-))

15 hetes kismama

2008. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam róla,hogy 3 hónapos kortól nyugodtan lehet vinni tengerpartra.
2008. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol olvastad? Érdekelne. :-) Köszi.
2008. júl. 7. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is éppen tegnap kérdeztem a gyerek dokit. Azt mondta, hgy 4 hónaposan vihetjük, akár repülővel is, csak kerüljük az arab országokat. Mondjuk az olaszokra még azt mondta, hogy határeset. Görög, Horvát nyugodtan.
2008. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vasárnap lesz 3 hós a babám,és múlt héten voltunk Horváthországban, tegerparton. Mivel nagy volt a meleg, kétszer be is vittem a vízbe, lelocsolgattam kicsit. Nem durr bele!! Csak mosdattam. Naagyon élvezte, még maradt volna, csak én nem akartam tovább. Kb 15 percet volt bennt.

Araab szigeten viszont bevittm, mert homokos a part, és meleg a víz. Ott sem volt többet, de "úszkált".

A nagy ennyi idősen pl nem szerette volna, az biztos.

2008. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!