Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek 5-6 hónapos babával 1...

Merjek 5-6 hónapos babával 1 hónapra külföldre menni? Van valaki, akinek van már ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán mehettek. Úgy volt, hogy mi két hónapra megyünk, de a cég lemondta.

Mi csináltattunk útlevelet a babának és eu-s eü kártyát is. Utasbiztosítást is kötni akartunk.

Mindenhol van gyerekorvos, boltok stb. Itthonról vittem volna a tápszert, láz és fájdalomcsillapítót, fogzásra gélt.

2011. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze. Hidd el még kicsi addig könnyebb.

Mivel mentek ,kocsi ,repülő?

Menj előtte a gyerekorvoshoz,hogy állítsatok össze egy házi patikát.Mond el neki,hogy külföldre mentek és milyen gyogyszert vigyél ,hátha kell.

2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elvileg autóval mennénk Spanyolo.-ba, mert elég sok lenne a cuccunk, nem akarunk repülővel, de persze nem egy nap alatt nyomnánk le az utat...

2011. szept. 12. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond az autóval,mi Angliát járjuk meg 3 havonta kocsival,mindig jött a gyerek is, 6 hónapos kora óta. Már 3éves,3-4 óránként megállunk.Sétálunk vele megtornáztatjuk izmainkat. Simán bírja jobban mint mi,kényelmes gyerekülés,ezer játék,kaja.Úgy ,hogy nem kell aggódni.
2011. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugodtam :-)
2011. szept. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!