Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lányomnak nincs...

Egy éves lányomnak nincs étvágya. Volt valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Kislányom, eddig ejjel szopizott. Most egy hete átalussza az éjszakát és nappal is alig eszik. Szerintem az étvágy csökkenése miatt nem szopik éjjel. Nagyon aggodom, folyadékot is alig iszik. Holnap viszem a dokihoz. Valakivel volt mar ilyen?


Ma csak fél deci vizet ivott egesz nap. Mellette evett egy üveg bébiétel gyümölcsöt, 3 kanal levest es fel uvegnyi krumplifozeleket. Este 80 ml tapszert. Ennyi :(

Ez megy lassan ket hete. Elotte rendesen evett. Mi lehet ez?


2013. okt. 20. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
ó, hát én a helyedben örülnék...persze vizsgálat nem árt, de a te dolgodat is megkönnyíti a baba, ha éjjel nem kell szopiztatni :) nyugodtabban is tudnak aludni a babák, nem dolgozik a gyomruk. szerintem ne szoktasd rá, inkább örülj neki...ha meg beteges és ez a baj, de kikúrálod, utána se akard szerintem visszaszoktatni. jó ez így.
2013. okt. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!