Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet vízzel is adni a 7gaboná...

Lehet vízzel is adni a 7gabonás tejpépet, ha nem szeretném tápszerbe keverni?

Figyelt kérdés
Uzsonnára kap mindig tejpépet, csak reggel és este tápszert, nem szeretnék még egyszer adni, ha már sikerült kiváltani...
2013. okt. 22. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig vízben felrázva készítettem. Minek bele tápszer? Az útmutató is vizet ír csak.
2013. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a por tök univerzális. Bármibe beleteheted. Gyümibe, zöldségbe, anyatejbe, tejbe, vízbe, tápszerbe...Viszont nem lesz baj, ha kap tápszert, több abban a tápanyag, mint a sima vízben. De a te dolgod, abszolút rád van bízva.
2013. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de nemigen fogja megenni, mivel így semmi íze nincs, cukrozni meg eszedbe ne jusson kisbaba ételét.

Ha vízzel akarod készíteni, akkor tegyél bele valamilyen édesebb gyümölcsöt is, hogy ne legyen íztelen.

2013. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lányom anyatejes, sosem kapott tápszert, én mindig vízzel készítettem, volt íze. Nem nagyon, de volt, simán megette. De volt, hogy gyümölccsel, vagy gyümölcspürével készítettem.
2013. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindig vízzel készítettem és úgy adtam még hozzá valamilyen gyümölcsöt üvegest is vagy szezon gyümölcsöt nagyon szerette a fiam általában uzsira kapta
2013. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm, akkor gyümölcsöt adok hozzá ha nem eszi meg simán. Eddigi vaníliás, gyümölcsös pépeket is vízzel készítettem neki, ezért nemnakartam a tápszert visszahozni. Nekem a többi pép is kicsit íztelen, de neki finom és az a lényeg. :) cukrot nem adók hozzá
2013. okt. 22. 12:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Adok
2013. okt. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!