Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először "közöss...

Mikor vittétek először "közösségbe" a babátokat? A nagyobb gyermekem ovis és nekem kellene reggel vinnem oviba, de nem tud senki vigyázni addig a kicsire, míg elbuszozunk a naggyal.

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
3-4 hetes volt amikor el kellett mennünk vásárolni. Igaz kocsival mentünk, de viszont Tescoba voltunk.
2013. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
totál ugyanez a problémám nekem is :( egy hetes a babám, a nagyok most két hétig itthol lesznek, de hogy utána mi lesz, még fogalmam sincs.lehet,hogy még plusz egy-két hétig itthol fogom hagyni a nagyokat, akkor már 5 hetesek leszünk,és bízom benne, hogy semmi gond nem lesz a "közösséggel"
2013. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babáról beszélünk? Mi néhány hetet vártunk, mert a gyerekorvos szerint kell egy kis idő, máskülönben elkapna minden betegséget. Persze ez buszon elkerülhetetlen sajnos :(
2013. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 3 hetesen vittem magammal vizsgázni a főiskolára. Muszáj volt, különben buktam volna a félévet. Köszöni szépen jól van, nem lett tőle beteg. Most 5 hónapos.
2013. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem elég hamar, még 2 hetes előtt. Babakocsiban volt, hátratoltam az öltözőben, hogy a pici ovisok ne nyúljanak hozzá. De mindegy lett volna, akár hozzá is nyúlhattak volna, mert az ovisom meg hozta haza sorra a betegségeket....

A te esetedben is kb tök mindegy hogy a buszon utazol vele vagy az oviba beviszed, hiszen az ovisod így is úgy is hazahozza a betegségeket.

2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hetes korától mentem vele az oviba a nagyért. Semmi baja nem lett.
2013. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hetes a pici. Én is babakocsiba, szeparáltan teszem ...és reménykedek. De akkor van rá esély, hogy ne legyen beteges emiatt, ahogy olvasom. Köszi a válaszokat! :)
2013. okt. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!