Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébreszted reggel babádat,...

Felébreszted reggel babádat, ha túl sokáig alszik, és emiatt felborul a napja? "Nagyobb" babára gondolok, akinek már van napirendje?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

èn igen.

de nem konkrétan nagy ébreszgetés, bekukucskálok.


ha normál éjszakája volt, akkor ha 7:30-ig nem ébred akkor benézek, ha alszik tovább akkor 8-kor is benézek, akkor legkésöbb felébred. amúgy 7-kor kel mindig.

2012. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ébresztem fel mert ha nem magától ébred,pont akkor lesz neki nehéz napja.Ha tovább alszik akkor csak max. 1 órát csúszunk a napirendel.
2012. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ébresztem fel én sem,mert tudom magamról ,milyen rossz,ha nem magamtól ébredek.Egész nap mosogatórongy vagyok.
2012. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak mert anyumtól megkaptam, hogy ő bizony felébresztett minket. Múltkor is azt mondta, ha ővele lenne a babám, rá se ismernék, mert ő aztán rendesen percre pontosan kialakítaná a napirendjét, ahogy nálunk is tette.
2012. ápr. 18. 08:33
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Fel szoktam ébreszteni mert akkor ha felborul a napirendje, estére nem lehet vele bírni és nagyon de nagyon nagy hisztiket vág le a legapróbb dolog miatt is, gondolok itt fürdetés , öltöztetés, vacsi, ha nem kap meg valamit mert nem szabad, ha kialussza magát nem hisztizik mert tudja hogy ami nem az nem, pl távirányító, a kislányom 10 hós általába reggel legkésöbb 8 kor kel és este 9 kor már irány az ágy
2012. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Igen, a nagyobbaknak napirendjük van és nem percre pontosan, de felébresztem őket, és nagyjából ugyanakkor esznek is és a fürdés is ugyanakkor van, így megszokták.

A legkisebbeknél természetesen ez még nem működik.

2012. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen,felébresztem!
2012. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tul sokaig aludna, akkor igen, felebresztenem.


Bocs az offert, de kirazott a hideg is ettol a mondattol, hogy ha ovele lenne a babad, miert lenne ovele, nem o neveli, te vagy az anyja, minek szol bele ilyenekbe?

2012. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen felébresztem. Nálunk csak a nagyot kellett keltegetni, a kicsi hajnalban kelő, de a lányom durmolna hétvégén 10-ig is. 3,5 éves, ha hagyom aludni kész vége a világnak, este még 11-kor is a fejemen ugrál.
2012. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Anyum csak úgy mondta ezt, hogy ha odaadnám neki 1 hónapra(viccnek értette persze), akkor rá sem ismernék.Ők vidéken élnek, de hiányzik neki a kicsikém, és szokta mondani, hogy milyen jól el lenne vele.

Az viszont engem kiakaszt, hogy ő mindent jól csinál(t).

2012. ápr. 18. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!