Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen apróságot vegyek az 1...

Milyen apróságot vegyek az 1 évesemnek?

Figyelt kérdés
Most volt a szülinapja nemrég és kapott egy csomó "nagy" dolgot,mint autó,ugráló zebra,ilyesmik. Viszont apró,babrálni való kis mütyürje alig van. Formabedobó,képeskönyv,labda van. Valami készségfejlesztőre gondoltam,tudnátok ajánlani?
2013. okt. 23. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél neki két műanyag dobozt és egy nagy kupac ruhacsipeszt.
2013. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettem lepontozva?

Nálunk itt a rengeteg játék, az 1 évesem a csipeszekkel szeret a legjobban játszani. Többedik gyerek, képzelhetitek mennyi játék van itt.

2013. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyetértek elsővel...

Amúgy meg ha most kapott egy csomó dolgot miért akarod még többel elárasztani??Nem kéne várni egy picit,hogy az új játékok "lecsengjenek"?

Ha készségfejlesztőt szeretnél,akkor vidd ki a konyhába,tegyél elé kisebb-nagyobb műanyag tálakat és hagyd,hogy pakolássza egyikből másikba....

2013. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kis babrálnivalónak tényleg tökéletes a csipesz. Az én fiam pl a tesco-ban kapható törpdominókat pakolássza minden nap: zacskójába benne hagytuk, így nem nyeli le a kis dominót, viszont kicsi pakolgatásra, rakosgatásra tökéletes. Van egy tároló doboza neki, kis pohárkája, kanala hozzá, és rakosgatja egyikből a másikba, kevergeti, stb.

Minden napunk amúgy úgy indul, hogy leterítem a szőnyegét (a nagyobb játékok elérhetően vannak, pl: duplo, faépítős, formabedobó, gumi épító kockák,stb), és teszek az ágyakra, székre (amiket álldogálva elér kényelmesen) kisebb játékokat, amiket a napközbeni járkálás során megtalálhat, játszhat, "sétáltathatja", viheti magával. Ilyen pl: ujjbábok, bébi zörgős figurás zokni, kis babakönyvek, színes rumbatök, kis síp, kasztanyetta, kis autó.

Vagy amit még nagyon szeret: kineveztem neki egy nem használt pénztárcánkat, azt teli tömtük régi lejárt bankkártyákkal, és azzal akár fél órán át is el van, rakosgatja ki-be a kártyákat, tömködi, kinyitja-bezárja a pénztárcát, stb.

Remélem tudtam valamit segíteni.

13 hónapos anyukája

2013. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csipesz tényleg jó, csak ne picit vegyél, mert azok hamar eltörnek, nekünk el is vágta a száját egy töröttel. Vannak már ilyen nagyobb, erős csipeszek. :)
2013. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!