Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek méh hagyjam fekvő...

Szerintetek méh hagyjam fekvő helyzetben a babakocsi alját vagy már emeljek rajta? 4 hós a fiam. Ti mikor tettétek teljesen ülő helyzetbe?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
4 honapos volt pont amikor megemeltuk(persze elobb kikertem a dokink tanacsat),mert mar nagyon huzta fel magat :-)
2009. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha már stabilan ül magától

szerintem 4 hósan még korai

2009. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1.vok, kb 150fokosra,a stabilan ul az a 90 fokosra vonatkozik.
2009. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még hagyjad, korai. Teljesen ülő helyzetbe kb. 7-8 hónaposan.
2009. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is most emeltünk 1 kicsit rajta mert már idegesitette h nem lát ki.Nem teljesen van fent de mindenképpen jobban kilát ami jó mert leköti a figyelmét az h sok új dolgot lát.holnap lesz 4 hónapos a kislányom.
2009. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan félig ülőbe, 6 hónaposan, amikor magától felüllt, akkor ülőbe.
2009. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Megpróbálom és majd meglátom mennyire tetszik a babámnak ha emelek egy kicsit a kocsi alján.
2009. nov. 13. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy csak óvatosan az ültetéssel...

Nagynénim gyermekorvos és sajnos a "kis betegei" között volt olyan, akit az anyukája ölben ültetett, illetve kitámasztott, 6 hónapos korára pedig nagyon komoly gerincferdülése lett, mert ilyenkor még nagyon gyenge a gerincük és nem bírják megtartani magukat. Ezen okok miatt a nagynénim azt ajánlotta nekem, hogy csak akkor ültessem a gyerkőcöket, ha már maguktól tudnak ülni.


5 hónapos ikrek anyukája

2009. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!