Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ilyen típusú babafülbevaló...

Az ilyen típusú babafülbevaló milyen idős korig hordható?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Látom van 8 ill. 10 mm-es is. Üzletben vennénk, nem innen rendelném, csak a kép miatt mutatom ezt nektek.


2013. okt. 25. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,èn a kòrhàzba berakattam neki!Most 4hònapos a lànyom de mèg egy darabig biztos jò lesz.Szerintem ràèrünk 1-1.5èvesen cserèlni,de lehet hogy kèsôbb is.Èn nagyon szeretem kènyelmes viselet neki!
2013. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jò mert nem akad.Ja de nekünk a kòrhàzba belövôset löttek be neki,itthon ki lehetett cserèlni 2hèt mulva.1-es voltam
2013. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3-4 évig biztosan jó, de pl. keresztlányom 7 éves, és még mindig ilyen van a fülében. Attól függ igazán, hogy hol van a lyuk a baba fülében (fentebb, lentebb).
2013. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Valakitől azt hallottam, hogy max 1 éves korig jók, és elbizonytalanodtam. De akkor mégis ilyet kérünk majd a leendő keresztanyucitól. :-)
2013. okt. 25. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a második képen lévő van a kislányunknak.

9 hónapos még ez van a fülében.Szeretjük,megbízható.

Azt mondták, hogy olyan másfél éves korig hordható ez.

2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen van,1 évesen lövettük ki, most 5 éves a lányom még mindig jó lenne neki,de nem hordja.
2013. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nekünk is olyan van mint a második,csak világos rózsaszín kővel.
2013. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom, még mindig a bébifülbevalóját hordja, amit 4 hónaposan kapott. 8-10 mm, pontosan nem tudom.
2013. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebből a fülbevaló típusból 2 méret van, az egyik a bébi, a másik a gyerek méret.

A bébi az kb 3-4 éves korig jó, a gyerek akár 10 éves koráig is.

Nekünk mindkettő volt, itt az idő hosszát nem az határozta meg, hogy kinőtte, hanem elvesztette, vagy tönkrement a csatt.

3 lányom van, a kicsi 3 évesen kapott új fülbevalót, mert elhagyta az egyik darabját a bébinek, de még jó volt rá.

2013. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbikat vedd!

Én kinéztem de nem tudtam hogy több méret van belőle.Szomszédoméknak és van,láttam hogy jó laza és úgy voltam vele hogy babafülbevaló és pont...

Na hát nekünk kezd kicsi lenni,pedig nincs nagy cimpánk...szóval tényleg cserés lesz,de tuti ugyan ilyet fogok venni csak nagyobba. :)

2013. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!