Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy nem izlik a...

Van olyan hogy nem izlik a babanak a TEHEN tej?

Figyelt kérdés
Kisbabam 8 honapos es felesbe adtam neki,de nem kerte. Most 8 honapos es mar annyira szeret falatozni, hogy nem szereti annyira a tapszert,sot meg inni sem szeret nagyon. Gondoltam bevezetem nala,hisz a baby etelekben itt nalunk mar 6hos kortol van tej. 3-4 honapos kora ota hozzataplalom. Kisfiam 9-10 honapos volt amikor bevezettem nala a tejet es ugyan ugy itta,izlett neki. De a kislanyom erzi a kulonbseget es nem issza. Vagy a viz miatt nagyon iztelen lett?

2013. okt. 26. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen neked sem ízlik minden étel
2013. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát a dobozos tejek közül nem sok van, ami értelmes, akkor inkább ha tudsz, akkor vegyél házi tejet, hátha azt issza. Én szeretem pl, de ezeket az UHT löttyöket én sem iszom meg. Ami meg esetleg jó is, litere 300.
2013. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Londonban elek , nem hiszem hogy talalnek igazi hazi tejet jo haztol... :(
2013. okt. 26. 15:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg a 2,8-as vagy a 3,5-ös tejet

Azok a zsírosságuk miatt más ízűek !!!

2013. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg tehéntejet nem szabadna adni 1 éves kor alatt... De a kérdésedre a válasz: igen, van olyan, hogy nem szereti... Pl. az én kisfiam se szereti, pedig jó lenne a kalcium miatt is.
2013. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves előttem szóló : ahhoz hogy 1 éves kor alatt nemjó a tehéntej van hozzátenni valóm

Csak gondoljunk arra hogy minket mivel etettek ha nemvolt teje az anyukának ? Na ugye ? Feles tejjel..

ÉS lett valami bajunk ? Nem ? Most is élünk..nemlett allergiánk,nemlettünk betegek

ÉN is adtam.a fiamnak 8 hósan tehéntejet. 2,8-asat...Először nem szerette

De csináltam belőle grízt,azzal imádta.Megkell találni a babád ízlését !

2013. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik:) Én sem eszek meg mindent amit elém tolnak:)

Egyébként 8 hónaposan szerintem Nagyon korai a tehén tej.

2013. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kislányom 20 hónapos, minden tejterméket imád a tej kivételével. Ő még szopik, mindig mikor megindul a tej, akkor abbahagyja egy pillanatra, bejelenti, hogy "tej", aztán folytatja. Sokszor, ha cicizni akar, akkor rámutat és mondja, hogy tej. De a tehéntejet meg nem inná, pedig próbáltam kakaónak, vaníliás tejnek is.
2013. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak gondoljunk arra hogy minket mivel etettek ha nemvolt teje az anyukának ? Na ugye ? Feles tejjel.. "

Óóó igen, a jól bevált nagyanyáink szöveg. A nagyanyáink idejében nem volt eldobható pelenka, ultrahang, mosógép stb. Ugye akkor ezeket sem használod?!

Az orvostudomány fejlődik, a nagyanyáink idejében még nem tudták, hogy az 1 (de inkább 3) év alatti baba szervezete nem igazán bírja a tehéntejet.


"ÉS lett valami bajunk ? Nem ? Most is élünk..nemlett allergiánk,nemlettünk betegek"

Nagyon jó nektek, hogy ilyen szerencsések vagytok, de nem mindenki van ezzel így. Pl. nekem is tejallergiám lett.

2013. okt. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kerdes hogy van olyan hogy nem izlik a babanak a tehen tej ... nem az hogy mikortol adhatom.. Tudom hogy a mai divat szerint 1 eves korig nem AJANLOTT, de mindenki a sajat babajanak a fejlodesi utemeben csinalja a dolgokat. Minden baba nagyon mas... Kisfiamnak 3 honaposan jot ki az elso 2 foga... kislanyomnak 6 hosan.. Minden baba mas! Az elso babamnal mindig ideges voltam hogy mit hogy csinaljak,mert vagy A-t mondtak vagy B-t,de volt hogy C-t! Most oszinten?? Egy ujdonsult anyanak mit kell tudnia? Mit kell megfogadnia? Nem szabad aggodni. Mindent a gyerek "elarul" .. O az aki "megfogalmazza", hogy neki mi a jo. Remelem lehet erteni mit akartam ezzel irni. Szep napot mindenkinek! Kiprobalom majd a zsirosabb tejet. Ha talalok.. Itt a 3,6%-os fat van rairva.. Bar otthon a 1,5-es tejnek is finomabb ize volt. :O
2013. okt. 28. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!