Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababoltban, vegyek babakocsit...

Bababoltban, vegyek babakocsit, vagy teszveszen? Inkább adjak ki kevesebbet egy nemtudom milyen kocsiért, vagy többet egy új de jó kocsiért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én boltokban szétnéztem, kiválasztottam a kocsit, ami nekem kellett. Ezután teszveszen és vaterán keresgéltem. Végül ezutóbbin sikerült megtalálni. Vaterán van lehetőség személyes találkozót kérni, ahol meg tudod nézni a babakocsit, mielőtt megvennéd. Én így tettem. Féláron jutottam a kocsihoz, nem teljesen tökéletes, de megérte, legközelebb is így tenném. Szerintem nem éri meg az új árát, mert ha nincs baja, akkor csak a huzatát kell kimosni és máris vadiúj :) féláron.
2009. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi teszen vettünk olyan kocsit, ami boltban is kapható, de mivel kiállított darab volt, kb. 20 ezerrel olcsóbban vettük meg.
2009. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kevés az árkülönbség akkor érdemes újonnan venni. Ha a teszvesz-en vásárolsz, beszéld le hogy licitálsz, de mielött megvennéd szeretnéd megnézni az állapotát, és annak függvénye, hogy megveszed, vagy nem. Ha nincs takargatni valója az eladónak, bele fog menni. Természetesen hozzád közeli városban, vagy településen licitálj, ahova könnyen eljutsz.
2009. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!