Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem el orvoshoz? Vagy ez...

Vigyem el orvoshoz? Vagy ez csak a fogzástól lehet?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam gyakran odakap a füléhez, kapargatja, piszkálja.Pont azon az oldalt jön az örlő foga, már biztos hogy egy-két napon belül kint lesz mert már teljesen látszik az ínye alatt.Nincs se láza se hőemelkedése.Viszont kb egy hónapja volt neki fül és torok gyulladása és akkor sem volt lázas.Nem tudom mit csináljak mert ha nincs semmi baja akkor nem akarom feleslegesen vinni a beteg gyerekek közé.
2013. okt. 28. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
én vinném
2013. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben először tanácsadásra vinném...
2013. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Picurkám 14 hónapos múlt. Most bújik az 5. és 6. foga. Felső metszőfogai. A kezei állandóan a fülében vannak. Szerintem elég, ha megkérdezed a védőnőt. Ha komolyabb baja lenne, akkor az lázzal is járna és nagyobb fájdalommal. Esetleg várd meg amíg áttöri az ínyét, és ha még mindig csinálja, akkor vidd el orvoshoz.
2013. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!