Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráejtettem a telefont a 7...

Ráejtettem a telefont a 7 hetes babám fejére. Vigyem emiatt orvoshoz?

Figyelt kérdés
Annyira bánt hogy nem figyeltem oda eléggé. Kb 10 cmről a kezemből csúszott ki a telefon miközben szoptattam. Nem sir, még nem látok változást a fején, de eléggé aggaszt. A másik hogy szerintetek el kell hogy mondjam a páromnak mi történt?
2013. okt. 22. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Úristen,nem cukorból van az a gyerek azért.Gondolom nem 5kilós fezetékest ejtettél rá.Gondolj bele,sokaknak leesik a kicsi a pelenkázóról,meg később is ágyról.Meg majd esik ő fejre is...Nem lesz semmi baja egy könnyű valamitől,a szülés jobban megviselte a fejét hidd el.
2013. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vezetékest*
2013. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tica0121 ***** válasza:
84%
Szerintem ha nem sír, nincs baja, akkor felesleges dokihoz vinned. Hogy elmondod-e a párodnak, azt csak te tudod eldönteni. Én elmondanám a férjemnek, de tudom, hogy nem bántana miatta. Istenem, előfordul az ilyesmi.
2013. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Én azonnal elvinném orvoshoz(nyitva van a kutacsa stb.). Még szép, hogy mond el a párodnak.
2013. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Én inkább felhívnám a dokit, hogy mi történt, mit csináljak. És én igen, elmondanám a férjemnek. Sőt, el is mondtam, mikor a fejére esett ez-az. (Távirányító, könyv...)
2013. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Inkább menj 100x feleslegesen dokihoz,főleg egy ilyen kisgyereknél, mint egyetlen egyszer késve.Nekem ez az elvem.
2013. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem merem elmondani neki, de este akkor elmesélem mi történt. Nem látszik a babám fején semmi sem, nem piros és nem púposodott fel. Annyira bepánikoltam....pedig mindig nagyon vigyázok rá!
2013. okt. 22. 12:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a kutacsara esett nem kell vinned.1o cm-rol esett a fejere,ettol semmi baja nem lesz.Es ha a kutacsara ejtette akkor sem hiszem,hogy gond lenne,bar szopi kozben eleg nehez a kutacsara ejteni.
2013. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Kőkeményen túlhisztized. Ami történt, az kb. nulla.

Gondolom első gyerek, de akkor is kéne minimális józan ész.

Majd később te is rájössz, hogy ez a "semmi" kategória.

2013. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos elmesélném a férjemnek (eszembe se jutna, hogy valamiért ne tegyem), hogy aztán jót röhöghessünk rajtam, milyen béna voltam :))


Gondolom 1. babád, azért aggódsz még ennyire betegesen.

Az én lányom egyszer a sólámpát rántotta a fejére, de volt már, hogy hátraesett, egyenesen a sütő szélének, akkor picit vérzett is a feje.

Eddig sose mentem vele orvoshoz, ezzel ráérek akkor, ha tényleg indokolt (pl. varrni kell, vagy ficam/törés gyanúja áll fent stb.)

2013. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!