Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom este a...

9 hónapos kislányom este a tápszerevésbe alszik el. Tényleg jobb lenne, ha fürdés előtt inná meg a tejet, és aztán kerülne ágyba? Miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne az jobb? Kicsi még,nyugodtan egye elalvás előtt.
2009. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém egy éves, és még most is a tápszerbe alszik bele. Fordítva nem működik, már próbáltam. Azt mondják, azért kéne előtte, hogy a fogát meg tudd mosni... na ez nálunk majd később fog elkövetkezni.
2009. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk ugyanez van, de barátnőm tanácsára most fogunk változtatni és fürdés előtt eszik majd. Náluk nagy bajokkal járt az átszoktatás 15hónaposan, ezért probálom maj most inkább. Három okot mondott amiért javasolt a "módosítás":

1.ne tele pocakkal feküdjön le

2.mint írták, a fogmosás

3.tanuljon meg elaludni és ne az evésbe aludjon bele...

Ha elhatározod hogy változtatsz, akkor ahhoz kell tartani magad, akármennyire is nehéz. Én a nappali alvásgondokat oldottam meg először, igaz az 5hónaposan volt, most az estit szeretném. Nálunk is ha nem alszik be evés közben, akkor alig tudom letenni aludni. Nagyon nehezen alszik el. Majd meglátjuk mi lesz!?

2009. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!