Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha ki akarom tolni a szülést...

Ha ki akarom tolni a szülést a kiírt időpontig akkor csinálhatom a mellbimbó edzést (törcsivel dörzsölni fürdés után), vagy jobb, ha nem teszem, mert beindíthatja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne csináld, a mellbimbó stimulálása méhösszehúzódásokat okozhat!
2010. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Tök fölöslegesen edzed a mellbimbódat a törölközővel, Csak a bimbót védő hámot és zsírréteget dörzsölöd le róla nagy gondosan, így szoptatáskor még könnyebben ki fog sebesedni. Ez a törölközős módszer már rég elavult, még ha a védőnőd mondta is, és csak egy dologra jó: méhösszehúzódásokat okozni, ahogy az előző írta.


Ha fel akarod készíteni a mellbimbódat, akkor olvass sokat a helyes mellretételről, és szerezz be bimbóvédő krémet, azzal már most kenheted a bimbót.

2010. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy ezeréves tévhit, hogy edzeni kell a mellbimbót. Ne csináld, nem tesz jót egyáltalán. Nem ettől függ majd, hogy fogod-e bírni a szoptatást vagy sem, viszont a szülést beindíthatja. Ráadásul rosszul is esik, dörzsölgetés nem jó.
2010. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
én nem edzettem,eszem ágában sem volt.5 hónapja szopizik a kisfiam,egyszer sem volt sebes a mellem.
2010. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!