Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lėgzėsfigyelő...

Szaszuss kérdése:

Milyen lėgzėsfigyelőt ajánlanátok? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

#alvás #Lėgzėsfigyelő
2013. okt. 29. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi Angelcare-t választottunk:


[link]

2013. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi Álomvirágot vettünk. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, 10 hónapja használjuk, egyszer sem volt téves riasztás.
2013. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Control 3 lapos van és én nagyon szerettem!
2013. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
álomvirág,nem jelzett soha tévesen,ellenben testvérem gyermekének angelcare volt,és többször bejelzett nagy viharokon szélre,emlékszem :O és akkor lentebb kellett tekernie az érzékenységi fokozatot. Míg az álomvirágon csak egy bekapcs meg kikapcs gomb van.
2013. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a 3 a legjobb, azok alapjána miket én összeolvastam mindenhol.

A Baby sense és a Tommy is megbízható.


Téves riasztásról a védőnőmnek nagyon jó váleménye van:

SOHA, nem tudhatod hogy téves volt. Ezek a kis butuskák álomba merülnek, és elfelejtenek levegőt venni, de ahogy megszólal az első jelzés 15 mp-nél, már arra feleszmél a kicsi és lélegzik. mire odaérsz, azt látod minden rendben. Soha nem tudhatod.

Nálunk a védőnő azokat a csecsemőket ahol többször van "téves riasztás" beutalja a Heim Pálba alvásmegfigyelésre.


Az 5 ismert márka közül mind megbízható, én olyat fogok venni, ami 15 másodperc után rezgéssel ösztönzi a babát levegővételre. és 20-nál riaszt

2013. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi Tommee Tippee légzésfigyelő és bébiőrt kaptunk ajándékba. A légzésfigyelőt betettük a kókuszmatrac alá próbaképpen, napközben, amikor ott voltunk mellette, és kb 3 riasztott 5 percen belül. Pedig a legérzékenyebbre volt állítva. És ébren volt a gyerek. Na akkor???

De a bébiőr részét nagyon szerettem.

2013. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is Baby Control-t használunk, már 7 hónapja és egyszer sem volt téves riasztás.

Nekem az Angel Care nem tetszett mert van rajta ilyen olyan gomb, be kell tudni állítani és én sok téves riasztást hallottam ennél.

Mi a Baby Controlt 3000Ft-ért vettük használtan.

2013. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Az Angelcare-ről ėn sem hallottam jókat.A gyerekorvos sem ajánlja. Babycontrolon gondolkodunk.
2013. okt. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!