Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit fogtok csinalni majd esos...

Mit fogtok csinalni majd esos napokon 1 eves, bent nyafogos, setalni vagyo babatokkal?

Figyelt kérdés
En mar elore felek az esotol, mert allandoan kint kell setalni.

2013. okt. 31. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Gumicsizma, esőkabát, esetleg esőnadrág, és mehettek. Babakocsira esővédő. Megfelelő öltözékben megfázni sem fog.
2013. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hogy őszinte legyek már attól féltem, hogy mi lesz, ha megtanul járni a gyerek, mit kezdek vele itthon a kicsi lakásban. Aztán még is jól elvagyunk. Szerintem ritka az olyan nap, mikor se délelőtt, se délután időjárás miatt ne lehetne sétálni menni, persze lesznek ilyenek - de ezt a pár alkalmat talán át lehet hidalni otthoni "akadálypálya" építéssel. Mi pl az ágy nagy párnáiból építünk alagutat, dombot, stb. Azon ki tudja magát élni, teljesen felpörög és jól lefárad tőle :) Persze sokan mondják, hogy leülnek a gyerekkel rajzolni, gyurmázni, de az én egy évesemmel ilyeneket még nem lehet, és az pont nem az energiáit vinné el.
2013. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyünk mondókázóba, vagy meglátogatjuk a dédit. Hetente egyszer egy nagyobb bevásárlásra is elmegyünk. Ezekkel majdnem az egész délelőtt elmegy. Mi még nem voltunk, de készülünk játszóházba is.
2013. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

heti 1X játszóházba viszem majd, kisvárosan élünk, itt nem drága hála Istennek.

Meg Pestre pl. az Ikeába, ott az étterem melletti részen is van egy kis játszós rész, ott is tud majd játszani az unokatesóval, ha mondjuk nagyon tél lesz.


meg igen, én is építettem kisasztal pokróc kombinációból akadálypályát, meg a kanapét picit a faltól elhúztam, ott is át kellett másznia, meg labdát gurítottunk ilyen kis helyeken, ilyesmik.

2013. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ne is mond!

Az enyém 22 hónapos és baromi aktív gyerek!

Még fel sem ébredt délután, de már mondja,hogy menjünk ki! :)

Eddig mákom volt, meg szép idő volt, de már nem lesz. Bent, meg unatkozik. Hiába ülök le vele játszani, rám un!

Az oké,hogy jól felöltöztetve kiviszem, ha nem esik. De esőben kizárt! Így is náthás már két hete!

Szóval én is agyalok, de majd csak lesz valami!

2013. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én kiviszem esőben is, csak előbb beszerzek magamnak is egy gumicsizmát
2013. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi lanyok, majd en is ki talalok valami erdekeset. mindenkinek ment a zold kez.
2013. okt. 31. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!