Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kisbabának karácsonyi...

Fél éves kisbabának karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Kisfiam. Dec.14.en lesz fél éves. Szerintetek mit vegyunk mi neki karacsonyra? Es mit a nagymamiek, mert mar kerdeztek ok is, h mit vegyenek (x2nagymami).

Tudom, h o meg nem ertekeli, de nekunk oromunk szarmazik belole. Meg szerintem mas is van igy :) en pl sajat reszrol jarokara gondoltam, maszo micimacko, tanulokutyus. Ezek kesobb is hasznalhatok. Velemenyek?



2013. okt. 31. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mászó micimackó felesleges, a járóka úgyszintén.

Fél éves kor után jön pont az a korszak, amikor minden érdekesebb ami nem kimondott játék, ekkor fedezi fel a háztartásban fellelhető dolgokat.

De amit később is tud használni az a különféle kockák, építőtornyok, formabedobó és hasonlók.


Persze ha nem tudod megoldani a lakás "gyerekbiztossá" tételét, a járóka is hasznos lehet.

2013. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi játékotok van. Ha kevés, kérj valamit. Én spec. a tanuló kutyáért tuti nem adnék ki 10 e forintot. Kaptuk, egy barátunké volt használtan.
2013. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játékok közül ajánlanám a duplot. Az én babám hamar elkezdett bele játszani, és nagyon szereti. Kb 10 hónaposan.
2013. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
FP mókakocka, vagy tanuló szimulátor?
2013. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a játék :) Nálunk tavaly dec. 16-án volt fél éves és kapott egy bébitaxit, amit kb. 9-10 hónapos korától értékelt. Próbáljatok előre gondolkodni. Nálunk még kapott: ruhákat, új ágyneműt, ilyesmit is.
2013. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Azert gondoltam jatekra. Mert neki kb. Egy zenelos van. Semmi villogos vagy hapogos, stb. A járokara meg azert. Mert nehez terep. Termeszetesen uvegasztal stb el lesz tavolitva a lakasbol. De soook pakolos szekreny van... vaza, lampa. Amikeg azert nm tudok elsullyeszteni sehova. De a komppal meg nyugodtan szaladgalhatna. :) Es sok jo jatekotletet kaptam. A tanulokutyust hasznaltan vennem.
2013. nov. 2. 08:11
 7/7 anonim válasza:
formabedóbó , habtapi , csőrgő ,a húgaimnak zenélő hajót vettem
2013. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!