Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szoptatás alatt...

Anyukák, szoptatás alatt szedett valaki xelacef-et? Gennyesek a manduláim, kaptam ezt az antibiotikumot de nem nagyon merem beszedni

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a típust konkrétan nem szedtem, de mellgyulladásra adtak másféle antibiotikumot. Ügyeleten írták fel, nyilvánvaló volt, hogy szoptatok mégis a tájékoztatón rajta volt, hogy szoptatás alatt nem szedhető. Nem tudtam már reklamálni, csak másik félét felíratni, a gyógyszertárba nem lehet bontatlan gyógyszert sem visszavinni (így kidobtam pár ezret az ablakon). Azt tanácsolom, hogy nézd meg a tájékoztató papírt (ha nincs meg a neten is rajta szokott lenni), ha nem kifejezetten tiltja a szoptatás alatti szedést be lehet venni. Egyébként utóbb kiderült, hogy mellgyulladásra ált. nem is indokolt az antibiotikum, de gennyes mandulánál más a helyzet. Gondolom orvos írta fel, nem?
2013. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!